Суд засудив свекруху, яка на весіллі побила невістку

Поділитися

Нещодавно Надвірнянський районний суд під головуванням судді О.Міськевич розглянув кримінальне провадження щодо жінки-пенсіонерки, яка вчинила злочин, передбачений  ч. 1 ст. 125 КК України (нанесення легких тілесних ушкоджень).У судовому засіданні встановлено, що молоді зареєстрували шлюб 11 липня 2013 року та стали проживати однією сім’єю разом з матір’ю молодої по місцю її проживання. З обвинуваченою – мамою молодого, молода познайомилася на сватанні 4 червня 2013 року. Вони спільно домовилися про дату весілля 19.10.2013р., про місце весілля – кафе Едельвейс в м. Надвірна та домовилися, що оплачувати весілля буде кожен за своїх гостей.

Все йшло добре. Однак за тиждень до весілля чоловік нареченої попередив її, що треба дивитися добре за грошима, бо їм їх не дадуть, однак вона на звернула уваги на це. Далі також були проблеми з організаційні моменти щодо зустрічі молодих на Буковелі, так як не були оплачені машина та оператор, однак все вони якось вирішили.
19.10.2013р. після шлюбу вони поїхали зробити фотографії в м. Івано-Франківськ. Весілля мало розпочатися о 18.00 год. в кафе Едельвейс в м. Надвірна. Однак молодята запізнилися і приїхали в кафе біля 20.00 години.
Розпочалося привітання молодих – спочатку гості молодої, а потім гості молодого. У молодят  була домовленість про те, що вони спочатку сідають за стіл, а потім порахують гроші, які принесли гості. Всі подарунки, букети, солодощі були занесені в підсобне приміщення. Коли сіли за стіл наречений прошептав молодій: «Я тобі казав, що гроші дістануть ноги». Після чого наречена встала та пішла рахувати гроші, які принесли гості. Підсобне приміщення їх староста не хотів відкривати, але за наполяганням батька молодого відкрили і вони порахували принесені гостями гроші. Гроші гостей молодої забрала її мама, а гроші молодого забрала його мама.
Після чого весілля продовжилося. Однак через деякий час знову виник конфлікт через перший танець молодих, так як гості молодого не дочекалися та розпочали самі танцювати. Молода зробила зауваження і танцювала для своїх гостей.
Коли розпочався танець «Голубка», танцюючи наречена побачила, що підсобне приміщення відкрито. Там знаходилися її мама та дві сестри чоловіка, які забирали їх подарунки та солодощі. Між ними виникла суперечка з приводу подарунків. У цей час прийшла мама молодого та їх староста, який звернувся до її мами та до неї, висловлюючись нецензурно, показуючи кулака погрозив: «Я би бив вас, але ще зустрінемося». Юна наречена відповіла: «Як моя мама зробила весілля, а ти би бив». У цю секунду на молоду напала свекруха, спробувала дістати нігтями їй до обличчя, але спритна невістка відхилилася і взявши квіти, затулилася ними. Врятувало молоду те, що вона вибігла в зал.

Через деякий час потерпіла вийшла надвір і її почала бити свекруха по голові, по грудній клітці, по ногах кулаками. Під час побиття молода втратила свідомість, від нанесених ударів в неї пішла кров з носа. Пізніше приїхала швидка медична допомога і її без свідомості відвезли у лікарню.
Обвинувачена свою вину не визнала і заявила, що потерпіла, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, неодноразово падала, внаслідок чого і отримала травми.
В суді було допитано декілька свідків, як зі сторони потерпілої, так і зі сторони обвинуваченої. Зокрема були допитані незацікавлені свідки: офіціанти кафе “Едельвейс”, медичні працівники швидкої бригади, а також працівниця салону «Софія» в м. Надвірна, де наречена купляла весільне плаття та інші аксесуари. Працівниця салону повідомила, що молода брала шубку на прокат. Після весілля, коли вона повернула речі, то шубка була порвана з плямами крові, тому вона доплачували за ремонт. При цьому молода розповідала, що на весіллі її побила свекруха.

Оцінюючи в сукупності здобуті докази, дослідженими під час судового розгляду  суд прийшов до висновку про доведеність винуватості обвинуваченої жінки у вчиненні інкримінованих їй діяння.
До речі, потерпіла молода просила суворо покарати обвинувачену.
Згідно висновку експерта у потерпілої молодої виявлені такі тілесні ушкодженння: синця лівого плеча, синця правого стегна, синця лівого стегна, синця грудної клітки, які отримані від дії тупих твердих предметів, можуть відповідати терміну утворення, вказаному потерпілою і відносяться до легких тілесних ушкоджень.
На підставі викладеного, суд визнав винуватою у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.125 КК України уже колишню свекруху потерпілої та призначив їй покарання у виді штрафу в розмірі 850 грн., також суд частково задовільнив цивільний позов потерпілої – стягнув 2178,70 грн. завданої шкоди.

правда.if.ua

Дружина покарала чоловіка через зраду двічі надзвичайно жорстоко (відео)

У Тернополі ріелтори беруть за свої послуги 100% від вартості оренди за місяць