Командири мають показувати особистий приклад і йти першими

Поділитися

Думка про мобілізацію: з відкритих джерел – йде зрив та відмова. Причина дуже проста: для того, щоб підняти бійців на вірну смерть, більшість командирів показували власний приклад і йшли першими. Давайте проаналізуємо який приклад показують наші командири:

– бізнес з країною агресором веде президент;

– представляє президента на переговорах з терористами медведчук-кучма;

– виборна компанія яценюка-турчинова-авакова коштувала 2 млрд грн (звісно вкрали з виданих мвф коштів, чи в когось є сумнів?);

– Яценюк не провів ні однієї реформи, про що йому відкрито казали (дивіться в неті відео) на ялтинському форумі всі іноземні інвестори!!!

– Ярема – мультимільянер який не розкрив ЖОДНОЇ справи (побачите, він після звіту у ВР ще і залишиться на посаді);

– судді грабують дальше (всі на місцях і тільки 14 якось постраждало);

– Аваков кришує дальше все, що можна кришувати (відео сержанта з житомирського ДАІ на “Українській правді” – капля в мільярдних грабунках Авакова та ко);

– схід України активно готується до місцевих виборів з допомогою розстановки “своїх” де тільки можна з допомогою льовочкіна-каськіва-мельничука (факти є, якщо хтось сумнівається);

– Полторак замішаний в махінаціях свого бувшого підлеглого з нацгвардії, і так само йдуть відкати в закупках МО (є факти), отримати добровольцям статус учасника вкрай складно, компенсації практично нереально. Тих, які повертаються, кидають волонтерам і на виживання бідним родичам (якщо є).

ТОБТО всі командири замість того, щоб своїм прикладом підняти народ на захист держави, грабують-кришують і просто п….ть.

МОЖЕ ПРИЧИНА не у відмові населення, а у верхушки країни???? Може, це вони саботують мобілізацію своїми діями та корупцією???

На фото: Олександр Ногачевський

ar25.org

Володимир Муц:”Все для Фронту – все для Перемоги” для спасіння нашого міста від Надальщини

Начальницю управління пенсійного фонду Ларису Хому чекає люстрація