111

Наприкінці 2014 року порошенківці-нардепи активно “трубили” про проблеми в спиртовій галузі, звинувачували владу попередню і нинішню. У цьому шоу брав участь навіть один з нардепів Тернопільщини від Блоку Петра Порошенка.

Захисники спиртової промисловості зібрались під стінами парламенту, щоб “захистити галузь від злочинців”. Утім, на диво, організатори акції, які керували натовпом і вигукували гасла, ховали обличчя від камер. Парадоксально: прийти в людне місце, щоб провести мітинг, але ховатись від телеоб’єктивів…1 comment

  1. Саша

    В спиртові галузі дійсно велика проблема, власник Тернопільських спиртзаводів “гребе” в свій карман мілліонні прибутки а в бюджет нашої області нічого не поступає. Якщо рахувати що спиртова галузь одна із самих дохіних галузей. В Тернопільській області в наявності є 13 спиртзаводів і якщоби власники цих заводів платили налог в області то цього намби вистарчило щоб заплатити зарплату і пенсію всім бюджетникам області. А враховуючи те що зоводи розміщені і працюють на території області а в бюджет не попадає ні одної копійки бо власники “великі махінатори” і зариєстровані в Київі то хіба це не проблема. Всі спиртзаводи на Тернопільщині не являються юридичною особою і рахуються не як завод а лише рахуються цехом на території області і в звязку з цим в бюджет області не попадає ні копійки з налогів заводу то хіба це не проблема? В той час коли з всіх людей збирають по крихті щоб наповнити бюджет а власники спиртзаводів жирують і набивають собі власні кармани це хіба не проблема? Може пора вже і з цих спиртових магнатів спитати куда ідуть гроші і чому не поступають обласний бюджет. Може вже хватить красти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.