111

Донецький блогер pauluskp оприлюднив відео, на якому сепаратисти проводять полонених Донецьком. Автор заявляє про масовку з жителів, створену спеціально для ЗМІ.

Поранених і знесилених солдатів вивели на вулицю, де пара-трійка “активних городян” на камеру відіграли свою роль – кіборгам щось крикнули, щось в них кинули, а потім завантажили в кузов і відвезли. У сюжетах російських недожурналістов здавалося, що полонених зараз роздере неосяжний натовп”, – пише блогер, показуючи відео, зняте з іншого ракурсу.

Автор повідомив, що насправді площа з полоненими була майже безлюдною. “У мирний час на ДТП більше збиралося подивитися”, – зазначає автор.

“Я знаю людей, що залишилися в місті, які чекають українську армію і ненавидять окупантів. Я бачу, що ганебна спроба принизити українських солдатів нібито масової ненавистю до них – з тріском провалилася. Мої земляки живуть в умовах окупації. Неможливо їм підійти і підбадьорити наших солдатів, бо поруч стоять озброєні бандити, які негайно відреагують на будь-який прояв співчуття. Тому звинувачувати зараз жителів Донбасу – низько і підло”, – пише блогер.

У той же день було оприлюднено ще одне відео, де донеччани розповіли, що думають про обстріл тролейбуса. За твердженням журналістів Громадського телебачення Донбасу, виявилося, що це перевірені активісти ДНР. Після одного з коментарів журналіст поцілував активістку після запису інтерв’ю.

Оприлюднено відео знущань Гіві над полоненими “кіборгами”

***

Кіборг з Тернопільщини загинув у донецькому аеропорту, застиснувши у долоні фото своїх дітей

1 comment

  1. Саша

    Це дуже добре що є на Донбасі люди які підтримують українську армію але булоб ще краще якби вони брали в руки зброю і воювали з сепаратистами за свою землю, а вони сидят тихенько по хатах і чекають коли їх звільнять. Зброї на Донбасі вистарчає, єдине що потрібно це бажаня вести боротьбу з ворогом. Після воєнні роки воїни УПА не сиділа в хатах і чекали на визволення а активно боролись-воювали знаючи що комуняки набагато сильніші за них. І всетаки УПА вело активну, збройну боротьбу з НКВДшниками аж до 1961 року, пока більшість із них не загинула. Чому немає такого супротиву і боротьби за свою землю, за свою волю в жителів Донбасу? Ми всі мусимо стати на захист нашої України, потрібно боротись за її волю, незалежність, в тому числі і жителям Донбасу. Є ще і партизанські методи боротьби, вночі вийшов, вбив ДНРівця і пішов спати а на слідуючу ніч знов вийшов і вбив бандита, і таким чином прискорити перемогу над москалями-бандитами, а не чекати що хтось це зробить за тебе на твоїй землі і звльнить від москалів-бандюків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.