Самосуд донеччан над “кіборгами” був постановочним (відео)

Поділитися

Донецький блогер pauluskp оприлюднив відео, на якому сепаратисти проводять полонених Донецьком. Автор заявляє про масовку з жителів, створену спеціально для ЗМІ.

Поранених і знесилених солдатів вивели на вулицю, де пара-трійка “активних городян” на камеру відіграли свою роль – кіборгам щось крикнули, щось в них кинули, а потім завантажили в кузов і відвезли. У сюжетах російських недожурналістов здавалося, що полонених зараз роздере неосяжний натовп”, – пише блогер, показуючи відео, зняте з іншого ракурсу.

Автор повідомив, що насправді площа з полоненими була майже безлюдною. “У мирний час на ДТП більше збиралося подивитися”, – зазначає автор.

“Я знаю людей, що залишилися в місті, які чекають українську армію і ненавидять окупантів. Я бачу, що ганебна спроба принизити українських солдатів нібито масової ненавистю до них – з тріском провалилася. Мої земляки живуть в умовах окупації. Неможливо їм підійти і підбадьорити наших солдатів, бо поруч стоять озброєні бандити, які негайно відреагують на будь-який прояв співчуття. Тому звинувачувати зараз жителів Донбасу – низько і підло”, – пише блогер.

У той же день було оприлюднено ще одне відео, де донеччани розповіли, що думають про обстріл тролейбуса. За твердженням журналістів Громадського телебачення Донбасу, виявилося, що це перевірені активісти ДНР. Після одного з коментарів журналіст поцілував активістку після запису інтерв’ю.

Оприлюднено відео знущань Гіві над полоненими “кіборгами”

***

Кіборг з Тернопільщини загинув у донецькому аеропорту, застиснувши у долоні фото своїх дітей

Оприлюднено відео знущань Гіві над полоненими “кіборгами”

Як вижити під “Градом”?