111

14 лютого Сергій Міхалок і гурт BRUTTO дали концерт у Тернополі в Подоляни Concert Hall в рамках всеукраїнського туру.

Якщо говорити коротко – Сергій Міхалок – лідер гурту «Ляпис Трубецкой», який припинив існування влітку 2014-го – зовсім не впізнаваний у манері виконання у новій групі. Журналісти навіть перепитували продавців атрибути гурту BRUTTO чи дійсно Сергій Міхалок бере участь у концерті ))

Як відомо, 1 вересня минулого року відбулася презентація нової групи перевтіленого Міхалка – BRUTTO. Організатори концерту повідомляють, що “це розриваюча, невгамовна і зминаюча все підряд енергія. Стати її очевидцем і співучасником можна буде більш ніж в 20 містах України в лютому і березні 2015-го”. Якщо ж говорити не рекламною мовою, то це гурт для підлітків, у репертуарі якого чимало лайки покладеної на драйвові рок-мотиви.

Для шанувальників таланту і творчості «Ляпис Трубецкой» не має чого робити на концерті групи BRUTTO. Це дві зовсім інші планети. І якщо «Ляпис Трубецкой» впізнаваний з перших акордів, то BRUTTO лише у процесі завоювання своїх шанувальників. Наразі це 14-16 річні підлітки, які приходять просто поскакати на концерті за компанію. А якщо дітям продали 100 грам горілки і на закуску влили пів літри пива, як це було у Тернополі, то фани просто в екстазі. Старше покоління (від 25 років ))),  яке прийшло на концерт у надії почути кілька старих хітів «Ляпис Трубецкой», розчаровано залишало концерт не дочекавшись його екватора. Тому концертна зала була напів порожня, хоча перед концертом довжелезна черга у півтори сотні метрів шокувала усіх відвідувачів торгово-розважального центру “Подоляни”. Виявилось, “ленінська черга до мавзолею” – це комерційна задумка організаторів туру, які поставили на пропуку лише одного білетера. Саме тому юні шанувальники гурту BRUTTO мали багато часу “скинути бабло”, купляючи майки, диски та різноманітні фєнічки. А випивохи без паспортів заливались алкоголем у барі. Те, що потім відбулась у перших рядах, можете побачити на відео. Міліція ледве втримувала турнікети.

Чогось змістовного, окрім вшанування пам’яті  Жизневського Михайла, який загинув одним з перших на Майдані, автор цих рядків для себе не знайшов. І це не тому, що пісні не сподобались новостворених музикантів, а просто ця музика для школярів старших класів та учнів профтехучилищ. Вже студенти університетів – не формат для творчості BRUTTO. Як виняток, у Тернополі можна було побачити кілька юник мам, які прийшли на концерт “зачепитись ще за молодість” і “тряхнути старіной”.

Лідер групи Сергій Міхалок каже:«Мої пісні “Не Биць скотам”, “Рабкор”, “Броненосец”, “Грай”, “Воины света” – лунали ​на барикадах і, сподіваюся, хоч трохи, але допомогли перемогти! Тут був я та інші білоруси. І деякі загинули за свободу Братів Українців! Тепер зі мною могутні хлопці з BRUTTO! Ми приїхали в Україну і будемо словом, а якщо треба, – і ділом допомагати Майдану відстояти свої ідеали! Будзь смелым и Весна прыйдзе! Наша Возьме! ». Дай їм, Боже, снаги та вдачі!

РІЗНІ ВІКОВІ КАТЕГОРІЇ НА КОНЦЕРТІ

РІЗНІ ВІКОВІ КАТЕГОРІЇ НА КОНЦЕРТІ

ЧЕКАТИ НА ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ ПІД ЧАС КОНЦЕРТУ ВІД ОФІЦІАНТІВ ТРЕБА БУЛО ПОНАД ДВІ З ПОЛОВИНОЮ ГОДИНИ

ЧЕКАТИ НА ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ ПІД ЧАС КОНЦЕРТУ ВІД ОФІЦІАНТІВ ТРЕБА БУЛО ПОНАД ДВІ З ПОЛОВИНОЮ ГОДИНИ

МАЙКИ НОВОЇ ГРУПИ КОШТУВАЛИ 200 ГРИВЕНЬ

МАЙКИ НОВОЇ ГРУПИ КОШТУВАЛИ 200 ГРИВЕНЬ

ПІД ЧАС КОНЦЕРТУ РОЗВАЖАЛИСЬ ЮНІ МАМИ З ДІТЬМИ

ПІД ЧАС КОНЦЕРТУ РОЗВАЖАЛИСЬ ЮНІ МАМИ З ДІТЬМИ

А МОЛОДІ ФАНАТКИ АЖ НА КРІСЛА ПОВИСКАКУВАЛИ, ЩОБ ПОБАЧИТИ КУМИРІВ

А МОЛОДІ ФАНАТКИ АЖ НА КРІСЛА ПОВИСКАКУВАЛИ, ЩОБ ПОБАЧИТИ КУМИРІВ

BRUTTO ternopil_39

BRUTTO ternopil_37

BRUTTO ternopil_36

BRUTTO ternopil_35

BRUTTO ternopil_33

BRUTTO ternopil_32

BRUTTO ternopil_31

BRUTTO ternopil_30

BRUTTO ternopil_29

BRUTTO ternopil_28

BRUTTO ternopil_27

BRUTTO ternopil_26

А МОЛОДІ ФАНАТКИ АЖ НА КРІСЛА ПОВИСКАКУВАЛИ, ЩОБ ПОБАЧИТИ КУМИРІВ

А МОЛОДІ ФАНАТКИ АЖ НА КРІСЛА ПОВИСКАКУВАЛИ, ЩОБ ПОБАЧИТИ КУМИРІВ

BRUTTO ternopil_24

BRUTTO ternopil_23

BRUTTO ternopil_22

BRUTTO ternopil_21

BRUTTO ternopil_20

BRUTTO ternopil_19

BRUTTO ternopil_18

BRUTTO ternopil_17

BRUTTO ternopil_16

BRUTTO ternopil_15

BRUTTO ternopil_14

BRUTTO ternopil_13

BRUTTO ternopil_12

BRUTTO ternopil_11

BRUTTO ternopil_10

BRUTTO ternopil_09

BRUTTO ternopil_08

BRUTTO ternopil_07

BRUTTO ternopil_05

BRUTTO ternopil_04

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.