111

З 13 по 17 лютого 2015 року з нагоди Дня святого Валентина національний оператор поштового зв’язку Укрпошта проводить флешмоб «Поцілунок на Укрпошті», в якому можуть взяти участь всі закохані будь-якого віку.

Основне завдання пари – сфотографуватися зі своїм коханим (коханою) у День святого Валентина у відділенні поштового зв’язку, зафіксувавши мить поцілунку, і викласти фото на сторінці Укрпошти у Фейсбуку (https://www.facebook.com/ukrposhta). Також необхідно продублювати фото на своїй сторінці у будь-якій соцмережі з 13 по 17 лютого 2015 року.

Обов’язковою умовою акції є необхідність сфотографуватися на фоні будь-якого атрибуту Укрпошти (поштової скриньки, логотипу, вивіски відділення Укрпошти).

Переможцем стане пара, фотографія якої матиме найбільшу кількість лайків на сторінці Укрпошти у Фейсбуку, а переможець отримає спеціальний подарунок – «Власну марку» з цим самим фото.

Переможця акції визначатимуть за кількістю лайків станом на 18.00 год. 17 лютого. Фото-переможець буде опубліковано на сайті Укрпошти та у ЗМІ. Для отримання нагороди переможець акції має зателефонувати за тел.: (044) 323 20 55.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.