111

У Тернополі більшість організацій, причетних до теми АТО, поки лише позитивно піарять мера Сергія Надала, проштовхуючи у свідомості краян дорогу до другого терміну. Натомість пПредставники “Правого сектора” “за дорученням Дмитра Яроша” приїхали забрати мера Полтави Олександра Мамая на війну, передає УНН з посиланням на видання “Полтавщина”.

За інформацією ЗМІ, люди з шевронами “Правого сектора” вимагали від Олександра Мамая виділити учасникам АТО земельні ділянки в Полтаві.

“Під час сесії міської ради, президію оточили люди, які представилися учасниками АТО. Міський голова попросив пред’явити документи. Двоє чоловіків у камуфляжі (у одного шеврон ДУК Правий сектор) сказали, що вони учасники воєнних дій, в одного є поранення.

Далі один з них включив телефон і показав своє фото з Дмитром Ярошем у лікарні… сказав, що саме Ярош дав доручення приїхати до Полтави і розібратися тут з „бардаком“. Далі чоловіки почали пропонувати Олександру Мамаю поїхати в зону АТО „прямо зараз“. Там йому пообіцяли видати автомат, бронежилет і каску”, — йдеться у повідомленні.
Проте за інформацією ЗМІ, конфлікт вдалось владнати, сесія продовжилася, а сторони розійшлися.

Нагадаємо, у Маріуполі пікетували позачергову сесію міськради з вимогоою визнати РФ країною-агресором.

Верховна Рада України на своїй позачерговій сесії у вівторок, 27 січня, схвалила заяву про визнання Росії державою-агресором. У своєму зверненні депутати закликають парламенти країн світу і міжнародні організації також визнати Російську Федерацію державою-агресором і посилити тиск на неї.

Влада України вдалася до цього кроку через анексію Росією Криму у березні минулого року, а також за сприяння ескалації конфлікту на Донбасі.

Водночас цю заяву не підтримали у Маріупольській та Полтавській міських радах. Згодом Маріупольська міська рада передумала і підтримала її.

2 comments

  1. Саша

    Давно пора відправити в зону АТО воювати за незележність нашої держави всіх наших Тернопільських депутатів разом з Надалом і Цимбалюком, нехай там покажуть як вони люблять Україну не на словах а на ділі. А піаритись дома на допомозі бійцям АТО не потрібно. Я думаю що тернополяни вже зрозуміли хто є хто і піарщикам не вірять. Хто хоче допомогти бійцям то робить це тихо без піару, без телебачення і не бє себе в груди.

  2. Юрий

    Правый сектор уже и функцию военкомата на себя взял? Удобная функция – сам на фронт не идешь, а других посылаешь. А не пора ли эту банду Махно отстреливать? Хватит уже анархии.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.