111

Вчора під судом і прокуратурою відбувалась акція проти міліцейського свавілля, за закриття кримінальної справи (по Кременецьких смітникових люстраторах).

Ми її завершили за гарантій Прокурора області Гулкевича, що сьогодні зранку в приміщенні обладміністрації відбудеться розмова у форматі Прокуратура – Міліція – Влада – Правий Сектор, після якої має бути озвучена постанова про закриття справи.

Ми пам’ятаємо про те що вищезгаданим структурам вірити не можна, тому закликали громаду знову прийти і підтримати наші вимоги.

Ввечері з достовірних джерел у Тернопільській прокуратурі стало відомо,що “правоохоронні” структури міста готують, скориставшись досвідом НКВД, провокації під виглядом “Правого Сектора”. За нашою інформацією – щось повинно було згоріти.
Ми повідомили громаду Тернополя, що тої ночі ПС не планує жодних акцій. Будь-які дії органів влади розцінювалися б як такі, що спрямовані на дискредитацію нашої організації та не виконання даних ними обіцянок.

Сьогодні 3 лютого все ж відбулась розмова з прокурором Тернопільської області Гулкевичем. Зусилля патріотів дали результат. Розслідування справи призупинено, клопотання прокуратури про взяття під варту Олега Силецького відкликано, по Ващенку обіцянка переглянути попереднє рішення.

Ми пам’ятаємо про те що “правоохоронним” структурам вірити не можна, тому громада повинна бути готова підтримати наші вимоги, адже справа поки не закрита (це вирішуватиме Генеральна Прокуратура в Києві).

Ми визначили для прокуратури 10 денний термін (до 13 лютого) для того щоб публічно заявити чи справу закривають, чи нам далі проводити заходи захисту наших побратимів.

Можна зробити висновок що на систему впливати можна і поки йде війна, то цим повинні займатися всі хто не воює.

Проти системи режиму внутрішньої окупації!
Разом переможемо!
Слава Україні!

Провід військово-політичного руху “Правий Сектор” Тернопільщини.

2 comments

  1. Влодко

    лицеміри з Правого сектора хочуть звільнити від криміналу неодноразово судженого Селецького!!! Він декілька років тому побив людей в барі “Айвенго”. там були жінки і діти. То такі тепер члени Правого сектора???

  2. ганна придушана

    Так, там так1 члени Правого сектору. 1 правоохоронц1 не повинн1 1м п1ддаватися, щоб вони не чинили самосуду н1 над ким, Що це за влада, коли кожна крим1нальна погань буде руки протягувати до правоохоронц1в, судд1в 1 н1хто 1х не захистить. На все е закон, не зг1дн1 з постановою суду – будь-ласка, подавайте апеляц1ю, доказуйте фактами, що суд неправильно вин1с рiшення, а не протягуйте руки до кожного. Звичайно, треба мати трохи в головi, щоб написати апеляцiю i доказати фактами порушення закону. А придурковатому хлоповi, котрий повинен бути на вiйнi, а не битися з жiнками i стариками, простiше кинути якусь жiночку в смiтник. Для цього не треба вивчати закони, складати тексти, морочитися з збиранням фактiв. Самосуд простiше – кинув смiтник i все. Пiдпалив шини – всi правоохороннi структури полякалися i зробили так як вiн хотiв. Що ще не пройшли часи 90-х рок1в? А владнi структури будуть боятися i зроблять так, як потребуе кримiнал?.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.