111

10978602_780294478717316_4258493941398934240_nТернопільська громадська діячка Лілія Мусіхіна поділилася власними роздумами-емоціями щодо пропаганди, яку затіяв син екс-губернатора Тернопільщини, депутат Тернопільської міської ради Віталій Цимбалюк.

“Виходжу щойно в під’їзд і бачу листівку з портретом чергового можновладця. Вчитуюсь: все правильно, все про захист дитини. Практично наша листівка, але написална іншими словами (копірайтер попрацював).Та бог із ним – справа хорошща, хай беруть, для цього і писали… Якби не одне “але”!.. Якби на цій листівці не було б портрета можновладця – я б мовчала…
Ну як на такому можна робити собі піар???
Фу!
Смердить на кілометр…
Ви хоч щось можете робити просто так, не чекаючи винагороди???
А вам, пане Цимбалюк, не смердить?..
Готуємось до виборів на батьківському страху?..”,- дивується пані Лілія.

От… Навіщо розміщувати собі дефірамби в кожному під’їзді? При тому, що прізвища автора ні первинного, ні вторинного тексту нема… Чи це в нас пан Цимбалк такий профі з дитячої психології?..

8 comments

 1. Саша

  Йому не смердить тому що від нього не версту смердить гнилью так само як і від татуся. Вони оба вилизали всі “пахучі” місця в Януковича і регіоналів і тому такий від них іде запах.

 2. тернополянка

  пане Цимбалюк невже ви не бачите що з вас ваші радники або татусь робить клоуна?перше ато тоді алярмик а тепер листівка тож смішно!

 3. оля

  цікаво що за придурки порадили йому від себе подавати ці лисцівки?правельно ПРОЦЬ підтвердила що смердить

 4. ГАЛИНА ВАСИЛІВНА

  ВІН ЩЕ НЕДОРІЗ ДО ПОЛІТИКИ РАЗ РОБИТЬ ТАКІ ПОМИЛКИ НА ПІАРКОМПАНІЇ

 5. надал

  навіщо він лякає людей .таке враження що він сепаратист деж сбу!

 6. Романчук Василь

  Це малолітнє мудло Цимбалюк не перестає дивувати.
  Усе закінчиться, що йому або нормально тягла дадуть або взагалі пристерлять.

 7. Катя

  Які примітивні все таки жителі в Тернополі. Люмпени. Сумно.
  Зараз цькують Цимбалюка, за АТО, книжечку, листівки. Не подобається не читайте. А що кожен з вас зробив для міста або хоча б для себе, свого виховання? Примітив і бикота, такими легко керувати.
  Може діючий мер ваш кумир? Він точно не регіонал, він свобода ( або безпредел). Той який привласнює землю, приміщення Тернополя у вас під носом? Той який оголошує жалобу в місті по бійцям АТО а собі не відмовляє у прем’єрному перегляді скандального фільму Пятдесят відтінків, (просто не міг відмовити собі у задоволенні) )))

 8. Саша

  Таку мразь як Цимбалюк давити потрібно в самом зародиші. Він як і його татусь продадуть не тільки Україну а і рідну маму якщо від цього будуть мати вигоду. Це істоти які не знають що таке честь, совість, порядочність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.