111

За попередньою інформацією тіло загиблого в АТО Сашка Орляка привезуть в вівторок 10 лютого, близько 11 год. ранку (час може знінюватися, у зв”язку з поганою погодою і далекою відстанню).
Зустрічаємо кортеж з “200” на Збаразькому КПП (там священики відправляють панахиду), далі їдемо на Збаразьке кільце. На Збаразькому кільці похоронну процесію зустрічатимуть священики, парафіяни церкви що на бул. Д.Галицького та учні і вчителі 14 школи. Після відправлення панахиди, пішки йдемо до будинку, де жив Сашко (вул. Клима Савури, 7). Тому присимо тернополян створити живий коридор з квітами і свічками від Збаразького кільця до будинку. Після прощання під будинком рідні відвезуть тіло загиблого в Дім Печалі, що на вул. Микулинецькій.
о 19 год відбудеться панахида в Домі Печалі (вул. Микулинецька)
В середу тернополяни матимуть змогу попрощатися з Сашком Орляком з 11 до 13 год. в Архикатедральному соборі.
О 13 год відбудеться Свята літургія, а о 14 год. розпочнеться чин похорону. Потім пішки тернополяни нестимуть тіло Сашка на Микулинецький цвинтар, рухаючись від Катедри на вул. Руську, потім по вул. Острозького, на вул. Микулинецьку.
Поховають Сашка Орляка біля похованих раніше бійців АТО на Микулинецькому цвинтарі.
Просимо вас виходити на вулиці міста з квітами, свічками, синьо-жовтими та червоно-чорними прапорами (БЕЗ ПАРТІЙНОЇ ТА ІНШОЇ СИМВОЛІКИ) для того щоб гідно зустріти нашого героя.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ!

Наталя Гресько

Брат загиблого героя уточнив: після відправи біля під’їзду (вул. Клима Савури, 7), Саша буде у Домі печалі. О 19.00 там – панахида. Там же Саша буде усю ніч. Наступного дня, у середу, з 11.00 з ним можна буде попрощатися у Катедрі. Там же – похорон о 14.00. Поховання, опісля, на Микулинецькому кладовищі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.