111

Тернопільська інтернет-газета “Про все” писала ще в липні минулого року про жахливу ситуацію у Бучацькому районі з видобутком корисних копалин.

Незаконні роботи у заповіднику помітно з космосу, зокрема по супутникових фото google.com.ua/maps

Інтернет-газета “Про все” оприлюднювала факти як на Тернопільщини незаконно видобувають корисні копалини , оприлюднювала відео із затримання “камінного браконьєра”, громадські активісти провели спеціальну прес-конференцію, під час якої розповіли про жахливу ситуацію,
природоохоронний прокурор Валецький з журналістами в рейд їздив “для галочки”, попіарився на першій прес-конференції і тому все заглухло.

Згодом, журналіст “Про все” проїхався з громадськими активістами, де виявив, що на гуртовнях будматеріалів можна безперешкодно купити камінь з будь-якого кар’єру області.

Врешті, на “браконьєрському ринку” корисних копалин Тернопільщини нічого не змінилось

9 лютого (на відео вгорі) громадські активісти виявили, що нічого не змінилось в цій царині у Бучацькому районі, що правоохоронці не вдарили палець об палець, щоб припинити порушення закону. 

 

 

1 comment

  1. Bimbar

    Це все залишки уміло організованого злочинного угрупування, корумпованого під керівництвом пристосуванця правлячого областю, Гулкевича ю.д.- злочинця, якого по сьогоднішній день процвітає кримінальний бізнес не тільки в Бучацькому р-н і, а щупальці по цілій області…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.