111

Тернополяни пам’ятають 19 лютого 2014 року (див. відео) знаковий день для тернопільських псевдоправоохоронців – міліціонерів, прокурорів, суддів тощо. Тоді згоріло чимало справ, приміщень горе-правоохоронців, які надзвичайно дістали краян.

Сьогодні у Тернополі знову попереджувальна акція під прокуратурою. Перелякані і знахабнілі люди в пагонах вже не реагують на звернення людей. Обласний прокурор Гулкевич, який забороняв Майдан у Бучачі, нахабно керує прокуратурою області. Більше того, прокурор купив собі газету “Місто” і пробує впливати на політику у файному місті.

Фото Ірини Зелененька-Процюк

10959074_770441903034993_1874351142206952587_n

2 comments

  1. Микола

    На кінець – то Тернополяни проснулися і відчули хто прибрав до рук за хабарі посаду, стаючи керовніком обласної прокуратури… Видно і тернополянам мафіозний кулак отого гУлкевича о-д проїхався по житті незалежності… П’ятки Гулкевичу треба жарити в стоячому виді за його злочини разом із його посіпаками. Слава УКРАЇНІ!!! Дай Боже Тернополянам розуму для очистки влади від по сіпаків…

  2. Bimbar

    В славне Тернопілля пробилися промінчики сонця, видно не довподоби на посаді прокурора області, адмінкорупщика, здирника, отого ненаситного Гулкевича ю.д.??? Спитайтеся у Бучачан хто мав справу із ним, корумпованим хабарником, за яким давно вже пора відкрити кримінальну справу, він кримінальний злочинець і місце його на нарах, а не в обласній прокуратурі… Як зухвало він підтримував свого “БАТЮ” януковича в січні-лютому 2014 воював з власним народом, розганяв міський майдан справедливості. перевертень у прокурорських пагонах. Куди дивимося…!!! Кого ставимо до влади…!!! Ганьба Гулкевичу, гнати його кровожерного злочинця!!! Вилами, ВИЛАМИ, Вилами холуя та його банду!!”!!!!!

Напишіть відгук