111

Введення миротворчої місії на територію Донбасу, в кращому випадку, можливе через півроку. Такі прогнози озвучив співдиректор програм зовнішньої політики та міжнародної безпеки Центру Разумкова Михайло Пашков під час круглого столу в Інституті Горшеніна, — передає мережеве видання LB.ua.

«Миротворча місія — це одна зі складових процесу врегулювання конфлікту. При цьому існує три проблемні моменти. По-перше, рішення і його реалізація буде не сьогодні і не завтра… Щонайменше через півроку. По-друге, Росія — це сторона-агресор, учасник конфлікту, по суті. Питання про склад такого миротворчого контингенту… І по-третє, прийняття рішення ООН про введення миротворців для кожної країни-члена ООН буде дуже чутливим, тому що це означає відправити свій контингент у зону бойових дій, де триває збройне протистояння», — заявив експерт.

Виходячи з проблемних моментів, на думку пана Пашкова, Україні потрібно використовувати всі міжнародні механізми, щоб реалізувати пропозицію Президента Петра Порошенка.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.