111

Прокурору Тернопільської області Гулкевичу Ю.Д.

Т.в.о. начальника Управління МВСУ в Тернопільській області Богомолу О.М.

 

Відкрите звернення

З джерел близьких до правоохоронних органів стало відомо, що 16.02. 2015 року в приміщені обласної прокуратури відбулася зустріч за участю одного з заступників обласного прокурора та окремих керівників обласної міліції. На зустрічі обговорювались питання організації провокацій проти представників Самооборони Майдану Тернопільщини, з метою дискредитації організації, кримінального переслідування та «ізоляції» її активістів. Можливо така неадекватна реакція вказаних посадових осіб спричинена непримиренною позицією Самооборони щодо виявлених фактів бездіяльності або неналежного виконання своїх службових обов’язків представниками правоохоронних органів Тернопільщини.

У зв’язку з цим, просимо Прокуратуру Тернопільської області та Управління МВСУ в Тернопільській області спростувати інсайдерську інформацію та дати публічне роз’яснення щодо ГО Самооборони Майдану Тернопільщини та її активістів.

 

Комендант Самооборони Майдану

Тернопільщини                                                                                          Іван Ковалик

6 comments

 1. Сергій

  О Господи, на більше фантазії не вистарчило, щоб привернути до себе увагу. Займаються хєрньою. “Одна баба сказала”. Ковалик, ліпше займись якоюсь корисною справою.

 2. Сергій

  Ковалику на замітку: інсайдерська інформація — це неоприлюднена інформація про емітента, його цінні папери та похідні (деривативи), що перебувають в обігу на фондовій біржі, або правочини щодо них, у разі якщо оприлюднення такої інформації може істотно вплинути на вартість цінних паперів та похідних (деривативів), та яка підлягає оприлюдненню відповідно до вимог, встановлених ЗУ “Про цінні папери та фондовий ринок”.

 3. Ларіска

  Правий сектор знайшов спонсора, який не любить прокурора))))))))

 4. Жора 2

  До чого тут правий сектор, читайте уважніше.

 5. Ларіска 2

  Хлопці, нам піару хватає і без міліції.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.