111

Радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, перебуваючи у Тернополі і спілкуючись з пресою, згадав про події кременецького майдану, люстрації суддів.

Зі слів столичного гостя стало зрозуміло, що він на стороні “пиявок”, які так дістали людей, що ті їх кинули в урни. Натомість Геращенко говорить, що необхідно діяти згідно букви закону. Свого часу так нардеп-регіонал Олійник говорив, що якщо вам не подобаються закони 16 січня – подавайте до суду. Вся Україна памятає про пальці Романа Скрипіна в ефірі “Громадського телебачення”.

Невже й Геращенку треба пояснювати на пальцях, що судді не праві і їх першочергово треба садити за грати.

Люстрація по-кременецьки (відео)

***

Народна люстрація у Кременці: сміятись чи плакати?

***

Кременецька люстрація: правда з перших уст (відео)

1 comment

  1. ганна придушана

    А ты что, долбанутый, решил, что Майдан за тебя платить за квартиру будет или на работу ходить будет? До той поры, когда бандиты не перестанут устанавливать свои права, до той поры так и будет. И каждый должен знать, что он обязан по Конституции и по закону, а не выдумывать так. как ему выгодно. Что Майдан обещал, что тебе, чокнутому за квартиру не платить? Или в госуларстве, где не работают предприятия какие-то деньги откуда-то браться будут? Поридурки вы были. придурками и останетесь. Что в Европе не работают и зани мают квартиры которые им не по карману? Или они так работают как вы? Кто работает. тот и на Украине имеет чем заплатить за квартиру. А я не хочу жить в государстве, где нет законов, где каждая мразь безнаказщанно может протягивать руки к судье, милиционеру. и любому, кто ему не понравится.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.