7w9iNnrvjjНарешті на Тернопільщині звільнено ще один із форпостів старої влади Януковича. Генеральний прокурор України Віктор Шокін звільнив з посад заступника Генпрокурора та керівника обласної прокуратури Тернопільської області.

 З займаної посади і органів прокуратури наказом Генерального прокурора України В. Шокіна від 31 березня 2015 року звільнено заступника Генерального прокурора України О. Баганця та начальника Головного слідчого управління Генпрокуратури І. Щербину.

Також з займаної посади наказом Генерального прокурора звільнено прокурора Тернопільської області Ю. Гулкевича, повідомляє управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України

1 comment

  1. Bimba4

    Накінець ДОЧИКАЛИСЯ!!!! Оцього гада ( керівника обласної прокуратури Тернопільської області Ю. Гулкевича треба було не тільки звільнити, його місце на нарах, або у передовій на АТО без зброї, нехай свії тріхи змиває своєю нікому непотрібною (гнилою, хабарною кровю). якщо вона у ньго ще Є??? На вила ГАДА у хвіст!!! Місце його у пеклі за знгущання над людми…!!!! Бог йому не простить,… і люди теж…!!! ХАМУ СМЕРТЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Напишіть відгук