politic399Пам’ятник Леніну, який нещодавно було демонтовано у селі Тимошівка на Запоріжжі, поставили на колишнє місце, передає УНН з посиланням на місцеве видання “061”.

Як розповів голова Тимошівської сільради Андрій Петрова, бюст стояв біля сільської ради, а пам’ятник у повний зріст був в іншій частині села.

«Той, що на іншій частині села, розсипався, ми намагаємося його зараз скріпити. А той, що біля сільради — впав, але не розбився. Підійшли люди, поставили на місце», — розповів А.Петров, додавши, що питання демонтажу пам’ятників має вирішуватися в правовому полі.

«Він стоїть на балансі, це власність територіальної громади. Якщо треба його демонтувати — не питання. Треба, щоб це люди вирішили. Громада скаже «так» — приберемо, громада скаже «ні», значить ні», — підсумував А.Петров.

Нагадаємо, що у Запорізькій області вже демонтували декілька пам’ятників Леніну. Зокрема, в ніч на 17 березня повалили пам’ятник вождю соціалізму в місті Молочанськ, селі Тимошівка, селищах Михайлівка і Веселе Запорізької області.

1 comment

Добавить комментарий