111

Jd9ektk9SgU20 лютого тернопільська інтернет-газета “Про все” повідомляла про відео сепаратистів, на якому зафіксовані документи журналіста Міноборони Дмитра Лабуткіна. Сепаратисти повідомляли про загибель й військового. А сьогодні  у соцмережах підтвердилася інформація про загибель журналіста ТРК Міноборони України Дмитра Лабуткіна

Тіло військового журналіста капітана-лейтенанта Дмитра Лабуткіна було знайдено у Дніпропетровському морзі, повідомляє Незалежна медіа-профспілка України із посиланням на газету “Флот України”.

“Офіцер, патріот, справжній громадянин своєї країни, він загинув під час боїв в Дебальцевому”, – пише його товариш капітан-лейтенант Віталій Панчишин.

Раніше у відеосюжетах сепаратистів були показані документи Дмитра, але остаточного підтвердження інформації про його загибель не було. Рідні й близькі сподівалися на краще.

Дмитро був репортером на військовому телебаченні “Бриз” у Севастополі. Під час окупації Криму росіянами не зрадив Україну та виїхав разом із сім’єю до Одеси.

2 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.