19З метою зняття напруги навколо Свято-Успенської Почаївської Лаври, яка виникла через поширення інформації про нібито вивезення з території монастиря ікони Божої матері, у неділю, 22 березня, начальник обласної міліції Олександр Богомол зустрівся з намісником Почаївської лаври Володимиром.

Митрополит заперечив інформацію про можливе вивезення святинь з території Лаври та запевнив, що будь-яких намірів щодо цього у них немає. Ікона Божої Матері знаходиться у монастирі на своєму місці. Її вивозили з території лаври лише один раз у роки Першої світової війни.

Під час зустрічі начальник обласної міліції та митрополит також обговорили питання належної охорони громадського порядку як на території Почаївської Лаври, так і за її межами.

Правоохоронці звертаються до осіб, які поширюють подібні чутки, спрямовані на дестабілізацію ситуації у нашому краї, перевіряти усю інформацію перш ніж її розповсюджувати.

СЗГ УМВС України

в Тернопільській області

3 comments

  1. Саша

    З намісником Почаївської лаври потрібно не говорити а поставити його на місце. Намісник зобовязаний памятати що Почаївська лавра це святиня усіх хрестиян України а не лише тої кучки які приклоняються перед москалями. Якщо настоятель такий правильний то нехай пояснить ,чому українських громадян інших, не московського патріархату не допускають до святинь Почаївської лаври. Нехай пояснить кому він підзвітний, куда ідуть гроші з Почаївської лаври, чому так по хамськи поводить себе охорона з хрестиянами України не московського патріархату. Він повине зрозуміти, якщо і далі буде вестись ним і його священиками і монахами таке вороже ставлення до хрестиян України інших конфесій то це призведе до того, що люди поставлять питання про те щоб віддати Почаївську лавру Київському патріархату, які дійсно являються патріотами України і Українського народу, які в тяжку для України хвилину підчас “Майдану” і зарас в час проведення боївих дій по захисту Батьківщини від москалів , різними способами підтримують нашу незалежність, героїв Майдану, учасників АТО і виступають за єдину Українську помісну церкву. Слава Україні!

Напишіть відгук