Дві крадіжки лісодеревини виявили співробітники державної служби боротьби з економічною злочинністю Бережанського райвідділу міліції разом із працівниками районного лісомисливського господарства.

Під час проведення відпрацювань щодо запобігання самовільної порубки дерев, бережанські міліціонери викрили у крадіжці лісоматеріалу двох місцевих мешканців.

Більше трьох кубів деревини породи дуб та ясен вивіз трактором з території лісництва 52-річний житель села Літятин. Чоловік планував вигідно продати лісоматеріали, але йому перешкодили міліціонери.

Близько чотирьох кубів зрізаної лісопродукції породи граб та вільха викрав з території лісгоспу і мешканець села Вербів. Дрова правоохоронці виявили на подвір’ї зловмисника. Крадене вилучили.

За виявленими фактами міліціонери розпочали кримінальні провадження згідно статті 185 Кримінального кодексу України – крадіжка.

Незаконну порубку лісу за частиною 1 статті 246 Кримінального кодексу України інкримінують працівники Кременецького райвідділу внутрішніх справ 20 річному жителю райцентру.

Парубок на території Кременецького ботанічного саду самовільно зрубав чотири сосни. Дерево йому знадобилося, аби створити трамплін для їзди на гірському велосипеді. Міліціонери встановлюють розмір завданих збитків. За протиправний вчинок хлопцеві доведеться відповісти перед законом.

 

СЗГ УМВС України

в Тернопільській області

 

2 comments

  1. Саша

    Зверніть увагу кого затримують за незаконну вирубку лісу, того хто немає чим палити, нема чим зігріти дітей в будинку і т.д. . А скажіть коли правохоронні органи затримали і притягнули до відповідальності начальника лісгоспу, лісничого, нач. лісничого господарства на рівні району, області ? Може вони не крадуть- тоді подивіться що робиться в лісі. Біда в тому що крадуть високопосадовці, а щоб прикрити свою бездіяльність міліція ловить і притягує до відповідальності простий люд. Гляньте на якій автомашині їздить начальник управління лісного господарства в Тернополі-Мерседес, позашляховик, ціна такої автомашини 100000 доларів США. Заробив тяжким трудом ці гроші, а може останні віддав? Потрібно міліції займатись розкриттям тяжких, кваліфікованих злочинів і притягувати до відпоідальності винних, а не замилювати громадськості очі 3-ма кубами лісу. Але для такої роботи потрібні кваліфіковані спеціалісти і воля керівництва УВС а цього на жаль немає.

Напишіть відгук