У Тернополі триває акція – народний праймеріз “100 кращих тернополян”. На нібито побудову громадянського суспільства напередодні осінніх виборів деякі наші краяни вирішили вкласти у цей проект понад 100 тисяч гривень.

ОСЬ ТАК ПРОБУВАЛИ НАКРУЧУВАТИ "ПОЗИТИВНІ" ГОЛОСИ ЗА ПРАЙМЕРІЗ

ОСЬ ТАК ПРОБУВАЛИ НАКРУЧУВАТИ “ПОЗИТИВНІ” ГОЛОСИ ЗА ПРАЙМЕРІЗ

З одного боку, нібито там політики не мають жодного стосунку, з іншого- можуть скористатися підсумками конкурсу.

Щоб з’ясувати для себе, наскільки тернопляни довіряють організаторам цього конкурсу, редакція інтернет-газети “Про все” вирішила провести опитування: Як ви сприймаєте народний праймеріз “100 кращих тернополян”?

Результати виявились невтішними. Понад 70% тернополян-читачів інтернет-газети “ПРО ВСЕ” не вірять цьому проекту. Детальніше можна переглянути результати, ознайомившись з опитуванням.

Ми вже не згадуємо про спроби змахлювати недоброзичливців, які “накрутили” до двох десятків голосів в опитуванні. реальний рівень підтримки там менше 5%.

Як ви сприймаєте народний праймеріз "100 кращих тернополян"?

View Results

Loading ... Loading ...

8 comments

 1. Тарас

  Про все читає 240 людей. І навіть не соромно таке пропускати редактору

  1. Віталій Мацюк

   “Про все” читають сотні тисяч. У цьому можна переконатися, переглянувши відкриту статистику http://catalog.i.ua/stat/57609/visits/y
   Питанням в іншому – що за 10 днів лише дві з копійками сотні тернополян забажали висловитись щодо цього гнилого проекту…

 2. Тарас

  Відкрита статистика – не смішіть мої яйця. Статтю – “Колишній головний регіонал Чортківського району відкрив завод з переробки сої” прочитало менше 300 людей.
  “Телевізійна журналістка попрацювала двірником” – 29.
  “Прокурор Тернопільської області Гулкевич втік від людей” – 82.
  Ото тисячі.
  Вже б не ганьбились такими матеріалами.
  Раніше із задоволенням читав, були цікавими. Тепер криза і до вас добралась?

  1. Віталій Мацюк

   Оце ж допекло ))) значить треба очорнити сайт “Про все” авторів… проект сотки тернополян – мертвий..і це всім зрозуміло..поналазило там свободівської сволоти, ригів, кримінальників…. але ж копійку треба заробити, показати лохам, яких розвели на гроші, що проект престижний і авторитетний… Згідно відкритих лічильників сьогодні “Про все” переглянуло понад 3 тисячі 600 читачів… Сайт “Про все” вже 7 років, а ця дуристика 100 найфайніших тернополян – забудеться як дурний сон ))

 3. Артимович Андрій

  Як керівник ТМО “ВО” Батьківщина” я пробував офіційно з’ясувати хто фінансує цей проект, проте ця інформація залишилася за сімома печатками. Як відомо: хто платить, той і замовляє музику – тобто: хто фінансує цей проект, той і контролює його результат! Незабаром побачимо звідки “ростуть вуха”! Негативне ставлення тернопільської громади до таких фейкових проектів – ознака росту політичної культури в нашому краю.
  Пам’ятаймо: Справедливість є! За неї варто боротися!

  1. Матько

   Ну нічо собі проекту не довіряють? 13тис. унікальних авторизацій! 30тис. авторизованих подань! Я сам пробував підловити організаторів на махінаціях і подав з різних номерів за різних кандидатів свої голоси, але все чотко зараховано. Це реально крутий проект, котрий не мав аналогів.
   Ну і вони ж на сайті опублікували партнерів, котрі і фінансують.
   Артимовичу в голову не вкладається, що хтось може щось зробити дійсно добру справу і провести незалежний рейтинг усіх тернополян!

 4. Богдан

  Я також не довіряю. Ну хто, крім, звичайно, підлеглих та родичів і близьких буде підтримувати пана Надала і тому подібних.

Напишіть відгук