1280px-Бережани_панорамаКолективне звернення працівників Бережанського районного державного агропромислового підприємства «Бережанирайагроліс».
У зв’язку із систематичним переслідуванням керівництва та працівників підприємства зі сторони місцевої влади, а саме: голови районної ради п. Кленика С.Т. та голови РДА п. Калинюка В.М., які працюють на відверте знищення нашого підприємства, просимо відповідні органи та структури належним чином відреагувати на явно виражені факти несправедливості та упередженого ставлення.
Дії голови районної ради п. Кленика С.Т. проти підприємства:
1. Реагування на колективне звернення від громадян с. Базниківка, начебто біля хутора Базниківка незаконно проводяться масові самовільні рубки. По даному зверненню п. Кленик С.Т. звернувся у Бережанську прокуратуру. Після проведеної перевірки, п. Кленик С.Т. надав письмову відповідь громадянину Петровському Р.В., який помер близько 10 років тому, а при житті був глухонімим (копія даної відповіді додається, додаток 1). А також було звернення на ім’я голови районної ради від жителя м. Тернополя громадянина Карася І.І. (без адреси проживання), який теж звертався за фактом масових самовільних рубок біля хутора Базниківка. Після проведення перевірок, дані факти не були підтверджені (копія звернення від особи без визначеного місця проживання Карася І.І. додається, додаток 2). Складається враження, що до п. Кленика С.Т. звертаються покійники та безхатченки, а може це витівки самого голови і його прислужників? Це свідчить про його некомпетентність, невникання у суть справи та холодний цинізм.
2. За безпідставним зверненням п. Кленика С.Т. до начальника Бережанського РВ УМВС було порушено кримінальне провадження щодо підприємства за фактом реалізації лісопродукції у 2014 році по занижених цінах. За даним фактом керівництвом підприємства вже надані пояснення.
В силу своєї некомпетентності та необізнаності (за народним прислів’ям: «Ліс це – є темна справа, та не для темних людей»), п. Кленик С.Т. не знав, що наше підприємство збуваючи лісопродукцію, начебто по занижених цінах, здобуло у 2014 році найкращі показники серед аналогічних підприємств в Тернопільській області:
– рентабельність – 6.6 І місце;
– сплата податків у процентному відношенні – 41.3 І місце;
– прибутковість – 30.2 тис. грн. ІІ місце.
3. На нарадах різних рівнів та розглядів питань зі сторони п. Кленика С.Т. звучать вимоги щодо припинення рубок, тим самим він прагне загнати підприємство у боргову яму. Також лунають вигуки та задаються питання керівництву підприємства: «Чому Ви далі возите ліс?». Відповіді у нас не має. « А що нам возити солому чи кукурудзу»???!!!!
Дії голови РДА п. Калинюка В.М. проти підприємства:
1. Регулярний тиск на керівника підприємства, спонукаючи його написати заяву на звільнення з займаної посади за власним бажанням. (Подейкують, що за посаду керівника нашого підприємства йому пообіцяли хабаря, але не у гривнях). Заява була написана, але колектив підприємства з цим був категорично не згідний. Після візиту до п. Калинюка В.М. працівників підприємства у повному складі, рішення щодо звільнення керівника було змінено.
2. Але, не зважаючи на ці події, тиск на підприємство продовжується ще з більшим цинізмом.
В липні 2014 року підприємство отримало всі дозвільні документи на лісосічні роботи, що в кварталі 47 поблизу с. Тростянець, уклало договір з ПП Івасюком М.Т. щодо розробки даної лісосіки. Підконтрольний владі директор школи Голінний І.Б., організувавши несвідомих мешканців села, вимагав у ПП Івасюка М.Т. спонсорську допомогу на потреби школи, на що він погодився, але цього було не достатньо (народне прислів’я «Дайте мені і моїм дітям»). Тому, що таку саму спонсорську допомогу захотів голова сільської ради с. Тростянець. ПП Івасюк М.Т., прорахувавши затрати та прибутки, договір з ДП «Бережанирайагроліс» розірвав, що в свою чергу негативно відобразилося на фінансово-господарській діяльності підприємства, а також завдяки «діяльності» директора, Тростянецька школа втратила можливість отримати спонсорську допомогу від підприємця Івасюка М.Т.
Керівництво підприємства неодноразово зверталося до Голови РДА про допомогу у вирішенні даного питання, допоки не стало зрозуміло , що дана типова ситуація була створена цими посадовими особами. Саме це і створило проблему підприємству по забезпеченню навколишніх сільських шкіл паливними дровами на опалювальний період. П. Калинюк В.М. дуже добре знав, що з села Нараїв в села Божиків, Тростянець, Волощина, Квіткове і т.д. доставляти дрова підприємству непосильно та дуже затратно. Підприємство, йдучи на всі примхи влади, заключає договір з приватним підприємцем, рекомендованим тією ж владою, що являється відвертим лобіюванням інтересів даного підприємця та зловживанням службовим становищем з боку органів місцевої влади.
Невдовзі надходить інформація, що працівники даного підприємця під цей шумок незаконно зрізали поблизу лісосіки в ялиновому насадженні декілька столітніх дубів та ялин. Після об’єктивного розслідування, правоохоронні органи зобов’язали ДП «Бережанирайагроліс» взяти на збереження дану лісопродукцію до винесення ухвали суду. Під час транспортування даної деревини для зберігання, було зупинено транспортний засіб представниками Бережанської Самооборони та було висунуто звинувачення про крадіжку дуба підприємством «Бережанирайагроліс». Не дочекавшись слідчих правоохоронних органів для встановлення правдивої інформації, Бережанська Самооборона покинула місце інциденту, після чого було висвітлено неправдиву інформацію на сайті Бережанської Самооборони Майдану. Самооборона зобов’язана стояти на стороні правди, а не піару і меркантильних відносин.
Розуміючи на сьогоднішній день всю складність ситуації, яка існує в державі, п. Кленик С.Т. (весільний староста), працюючи в унісон з колишнім затятим комуністом п. Калинюком В.М., намагаючись штучно завищити ціни на дрова для населення, тим самим чинять злочин проти найменш забезпечених, соціально незахищених жителів нашого району.
beregКолектив ДП «Бережанирайагроліс» розцінює дії Кленика С.Т. та Калинюка В.М. , як допомогу російському окупанту, спонукаючи до закупівлі дорогого російського газу, який повертається на наших дітей у вигляді «Градів» та «Смерчів». В їхніх діях вбачається кремлівський слід, що веде до знищення хоч не великого, але прибуткового підприємства, яке в скрутний економічний час забезпечує робочими місцями 17 чоловік, регулярно виплачує заробітну плату та сплачує податки в бюджет держави.
Достатньо піару і неправди! Люди все бачать і роблять відповідні висновки про Вашу бездіяльність і в інших сферах господарювання в районі.
Тож, владо, засукайте рукави на ваших вишитих сорочках і служіть українському народові, як Бог приказав.
СЛАВА УКРАЇНІ !!!
Драган Руслан Васильович
Шаламай Андрій Романович
Волинець Олександр Гнатович
Квасниця Ольга Ігорівна
Рихлевич Іван Михайлович
Ткач Ольга Василівна
Клачко Олег Віталійович
Видойник Ігор Ярославович
Шаповал Володимир Анатолійович
Москаль Богдан Володимирович
Ящишин Ігор Богданович
Гайдукевич Богдан Богданович
Хвалко Петро Миколайович
Медвідь Іван Михайлович
Медвідь Володимир Іванович
Цинайко Ігор Миколайович
Гнатишин Ярослав Дмитрович

94 comments

 1. Бережанська Самооборона

  Бережанська злодійня підносить голову. роками крали ліс, а тепер хочу доказати, що вони святі. В тексті згадують Бережанську Самооборону. Так, її представники були на місці інциденту і зупинили машину з дубом і не тільки з дубом… Скажіть панове, а чому не було на дуб документів? Те, що ми швидше поїхали цілковита брехня !!! Ми дочекалися усіх тих, хто мав би бути присутнім на місці події, правоохоронці, слідчі тощо. Потім поїхали бо не не хотіли тратити свій час на злодіїв… В цей день привезли з трьох сіл зібрані продукти для бійців АТО- це для нас не менш важливо. Якщо Бережаниагроліс хоче доказів своєї злочинної діяльності – ОТРИМАЄ!!!

  1. Іван Здирко

   Але став то віддайте… з мене сто грам…

   1. Віктор Зінчук

    Та віддайте Вані став… та віддайте йому я за нього ручаюсь. а во я на Сонячній землю віддав. О я віддам землю за став

 2. Марія

  Дивно читати і коментар і соромно за тих хто це написав. «Бережанська злодійня» – сміливе твердження, я б навіть сказала – зухвале! Що вони злодійня – треба ще довести, а от що в «Бережанській самообороні» зібрались політичні проститутки, які від одних виборів до других бігають з партії в партію і шукають тепленьке місце для своїх хитрих задниць – це факт, який доказів не потребує!

  1. Іван Здирко

   Віддайте мені став! На ставі щовечора приземляються інопланетяни і годують моїх рибок. В мене це все налагоджене роками . Калинюче, ти нашо забрав мій став ? віддай так йдеш на пенсію!

   1. Віра Сеньківська

    Мій тато родом з Мечищева. Я з сімєю живу у Бережанах. тато каже, що кожного дня вірізують ліс люди від Шалимая. Машини, які його возять є приватні. Кожен день кілька ходок роблять. Вирізали вже дуже багато. Тато питав то казали що мають документи але люди не віруть

 3. Vitality

  Питання “до борця за правду”захарківа.о,чому на бережанському ринку,було придбано чоловічі носки в яких було найдену записку,написуну дитячим почерком!”повертайся живим”..,це зайвий доказ того,що волонтерство в даний час прибутковий безоподаткований бізнес!!(ГАНЬБА БЕРЕжанській самообороні

  1. Олег Захарків

   Прошу назвати прізвище підприємця, чи людину, яка продавали чи купила таке?

   1. Роман

    (з цитати Захарківа) а,що буде як сука перестане скавулітита вилізе збуди!

  2. Vitaliy_D

   Про шкарпетку говорять по всій Україні! Я їжджу по містах і кожному місті кажуть що в них на базарі одна жінка купила шкарпетки і т.п. то з запискою то з малюнком в цьому. Але коли запитував в людей чи зловили тих волонтерів що дають товар на базар, чи є якісь докази, свідчення то казали, що не чули нічого такого про викриття!? Тоді в мене склалося враження що хтось свідомо чи не свідомо веде підрив волонтерства в Україні! Бачу і в Бережанах можливо є такі люди, можливо і прихильники спецслужб московії, що розносять такі слухи, які є можливо недостовірні, бо підтвердження їм немає ніде! Хто в Бережанах каже такі відомості про зловживання самообороною їхньою, то хай показує докази цьому а не плітки. Бо тоді складається враження про підрив волонтерства, щоб люди не довіряли і не жертвували на воїнів які воюють зараз на сході!
   Рекомендую Бережанцям, щоб цим розслідуванням про фальшиве волонтерство зайнялись певні служби в них, і доказали що це так. Але якщо не докажуть то хай відповість людина чи група людей яка поширює це неправдиве!

  3. Іра

   Ще й про ту шкарпетку так негарно! Якщо таке хтось знайшов, то чому не приніс показати самому Захарківу? Чому не привів того продавця ???

  4. 007

   Вчора на Місяці було знайдено автомобіль ниву яку вкрали у Висоцького. Машина була огороджена комунальним забором, який вкрали з стадіону у с. Лісники. А на задньому сидінні ініціали ЗОРО . Перші дві букви розшифровуються як Захарків Олег інші невідомі.. слідство триває…. якщо комусь щось є відомо дзвонити 102 питати петю процика.

   1. Nic

    То певне справи Пендзюра, він своїми лісовозами розбив дорогу до Тростянця, боячись Голінного летів машиною Висоцького з лісу когоспного через стадійон Лісниківський, взяв огорожу замість щитів щоб відбиватися від Процика який наздоганяв його, долетів аж до місяця, там Петя його здогнав… договорилися той мільйон шо має йти на сплату штрафу поділити напополам і полетіти на Марс, а для замітання слідів напизати ЗОРО щоб звалити все на Захарківа ))))

 4. володя

  Якщо ліс був ліс краджений… То чому ви поіхали??? Та недовели справи докінця??? Ви нехотіли тратити час на злодіів? А на що ви тратите свій ча… На свій піар і та обливання брудом всіх хто щось робить.

 5. Тлумок

  Дайте Самооборонцівцям лісу (по березовому колику) та не забувайте про заступника Кленика та Компанію, що стоять за ВСІМ ЦИМ

 6. Марія

  От на таких як Бережанська Самооборона та Кленик зі своєю шоблою і треба перевірки, ревізії і Народну Люстрацію! За всією тою компанією давно мусорні контейнера плачуть! От тільки де на Кленика контейнер знайти? Хіба зразу мусоровоз підігнати? Гидко дивитись на той бєспрєдєл шо вони в районі творять. Регіоналам повчитись треба було як нищити свій край, позбавляти людей робочих місць і останнього шматка хліба. Ліс крадений? А “весільний староста” не хоче розказати за які гроші квартира на Депутвтській куплена? За чесно зароблені?

  1. дрозд

   захарків це таке створіння недоношене через яке страждають Бережанські люди!!!

   1. Роман Висоцький

    Собаки ті майданівці то через них почалася Друга світові війна.
    А вам не здається що яценюк правнук Гітлера. Точно !!! Йоп твою м… … точно.
    Пригадую собі як Бережанська самооборона підірвала чорнобельську АС. точно…

  2. БУЗЬКО

   ВІДДАЙТЕ ЗДИРКОВІ СТАВ
   БО МИ НЕ МАЄМО ШО ЇСТИ

 7. петрусь

  хлопці ви не знаєте, як захарків викрав колективне майно громади с.ЛІСНИКИ, А САМЕ огорожу стадіону, якою обгородив свій город.!!!!!
  – захарківу, наведи порядок на свому смердючому подвірї бо скоро пасха, а в тебе сморід на всі лісники навіть би не знав де ти живеш то по смороду би найшов!!!!!!

  1. Олег Захарків

   на подвір’ї тільки кури ))))))

   1. Роман

    кури це добре, але за які кошти ти скотиняка купив квартиру в Бережанах на підставну особу. Хлопці дайте йому ще10 буків в сраня!!!

     1. Галя Проців

      Іване то бешкетник… но но но.. !!! ти недотримувався закрну про природу. ти поганий хлопець. ти мені навіть на света риби не дав. Давай тако як ми дась риби на паску то ми ти віддамо став.

 8. інна

  нема чого свій час тратити на захарківа…він ж дипитат серйозний

 9. Олег Захарків

  ))))) Заворушилося злодійське осине гніздо.!!! Наступили вам на болючий мозоль?
  Сторінки дописувачів створені зовсім недавно з метою облити брудом.
  Розумні люди висновки зроблять самі…

 10. Марія

  Висновки розумних людей було видно ще за результатами голосування на виборах пане Захарків! Маєте всі шанси стати вічним кандидатом до Верховної Ради як і Ваш політичний “хрещений батько” Петровський – вічний кандидат в нардепи!

  1. Володимир Музичка

   Люди будьте серйозні то піст он місто скоро розширемо і обласного значення матимемо, а там гроші, а гроші люблять тишину.

 11. Марія

  Читаю все написане паном Захарковим і сумно стає, куди людоньки котиться наша нещасна країна, якшо у нас «за правду і справедливість» боротьба йде такими брудними і підлими методами. Для досягнення своєї мети, піару власної нікчемної персони нічим люди не гребують, перекручують факти, подають неповну і недостовірну інформацію, поливають брудом, а іноді відверто принижують тих, хто і так поставлений на межу виживання. Пригадується мені в цьому плані одна нашумівши публікація, з гучною назвою:
  «КОЛИ У БЕРЕЖАНАХ ГРОМАДА ВШАНОВУВАЛА ГЕРОЇВ МАЙДАНУ, ТО У СЕЛІ ТРОСТЯНЕЦЬ ЗЛОДІЇ КРАЛИ ЛІС !». Я навіть не кажу про те, що правдою в ній і не пахне, інформація подана в тому ракурсі, в якому авторам було вигідно, мене вразило інше, ось ця цитата:

  «…Згодом з лісу виїхав ще один лісовоз, який на наше прохання не зупинився і намагався утекти, що в кінці і зробив. Це була приватна машина місцевих жителів, які просто поїхали в ліс і просто вкрали собі повного ЗІЛа різаних «грабчаків». Ми перегородили їм дорогу легковою машиною, але спритний водій-дядько, зі своєю дружиною, у якої мабуть чорне піднебіння, бо вона так чогось скавуліла ніби сіла на гарячого цвяха, дали задню і втекли від нас на своє подвір’я, а ми за ними. Там “чесний” і “добросовісний” газда згадав про про те, що є ще закони в Україні, зокрема про приватну власність, і одразу попросив нас її покинути. Його цьотка трохи ще поскавуліла і пішла до буди…»

  Який рівень особистої культури того, хто це написав? Оці люди позиціонують себе як еліта нашого краю, представники місцевої інтелігенції? Яке майбутнє в народу, в якого така інтелігенція? Це рівень кандидата в народні депутати, чи рівень бидла? Іншого слова не знайду та іншого автор і не вартує!

  І окрім того, а чи не спало на думку «шановним борцям», що ота нещасна родина з віддаленого села поїхала в ліс по дрова не від хорошого і забезпеченого життя? Може та бідна мама, яку порівняли з собакою не мала на чому дітям їсти зварити, бо таке у нас покращення життя рік за роком, а особливо для отих сільських, здебільшого не працюючих родин. І зараз місцева влада намагається оте життя ще більше покращити, вимагаючи підняти ціну на дрова в той час, як з людей уже останню сорочку здерли тими грабіжницькими цінами на газ. На кого працюємо панове Захаркові, Калинюки, Кленики? Тільки не кажіть що на народ, бо народ від вашої праці наразі в шоці, але то недовго триватиме, повірте. І от коли цей шок мине – ви відповідатимете перед НАРОДОМ за все!

  1. Михайло

   А то такий бруд ллється тут. Ще й у такий Великий піст !

  2. Іван Головацький ГО НРУ "Меморіал"

   Відповідно до рішення проводу бежанського народного руху україни вимагаємо від бережанської міліції затримати прибульців із сузір’я альфа-центравра, які підозрюються у у спаленні машини Стьопі Кленику і бару Надія. Саме вони метнули своїми променями в машину. А готель загорівся через те, що прибулець Павло займаючись сексом у номері нечайно пукнув під ковдрою і пішов вогонь. В мого брата згоріла хата…

 12. Роман Констянтинович

  Захарків ти обливаєш брудом весь район десь 8 років ти хочеш знищити все живе в районі і все, що працює.Ти є 5-та колона москви !!!! Чесні хлорпці з (Самооборони Бережан) женіть його в шию, дайте йому 5,,,,,,, буків в сраня, так як дали Якимівц(капелюшнику-ковбою), та нехай наводить порядок на своєму смердючому подвірї.
  Завдання кремля:
  – внутрішні чвари та розшатування (дестабілізація)
  – знищення всього, що працює
  – цілковите захоплення окремих територій
  з цим захарків повністю справляється, сатана-якимів йому вперто допомагає, а політичні (вождики-невдахи) використовують чесних хлопців з Бережанської самооборони для свого грязного піару!!!!! Ганьба захарківу о.((((((

 13. Олег Захарків

  ))))))) Автором вище написаних коментів є Нестор Колотка…. І цим все сказано…

 14. Марія

  ))))))) Смішно! Може всіх ймовірних опонентів перерахуєте пане Олеже? Але Вам мабуть і ночі на хватить шоб підрахувати всіх хто в нашому районі Вас “поважає”!

 15. Микола

  Бережанський райагроліс то є структура яка створена і підпорядковується Бережанській рда на чолі з Калинюком, ти чого вони свого шефа звинувачують?

  1. Іван Здирко

   нууууууу віддайте мені став!!!!!!!!!!!!!!!!

 16. свобода

  ти захарків скоро получеш розжареного цвяха в анальний отвір, коли люди зберуться і тобі покажуть хто ти є і нетреба далеко йти ти б краще розказав як твої рідні ходили по с.Лісники та просили, щоб громада за тебе голосувала.

 17. Марія

  А Ви пане Миколо звернення працівників Агролісу прочитали? Чи лише коментарі? Того й звинувачують шефа, що в нас в районі, новопризначені керівники, виживають людей з роботи всіма правдами і неправдами, щоб попропихати на посади своїх родичів, друзів, знайомих (що і відбувається зараз в Агролісі). Треба ж скористатись нагодою поки є відповідні повноваження і можливості. А там де повноважень не достатньо – йдуть в хід інші методи. Ви не полініться -поцікавтесь яка плинність кадрів в райдержадміністрації за часів керівництва нею Калинюка, людей виживають з роботи за будь-яку дурницю, треба ж якнайшвидше вирішити всі свої родинні кадрові питання, бо відчувають що недовго їм лишилось, як Калинюку, так і всій компанії .

 18. Іван Здирко

  Дурню якимів… ти когось обзиваєш злодієм, а сам вкрав в дітей сиріт, що є найдорошче в любій нації, земельну ділянку на території Бережанського інтернату, тому Я тебе неможу назвати мужиком, а блукаючим сперматозоїдом, який неможе знайти свій шлях.

 19. Ігор

  D цивілізованому світі колектив йде в кабінет шефа і вирішують проблеми, говорячи один одному претензії в очі, а тут вийшло якось односторонньо

  1. Василь Калинюк

   Шановні друзі. Мені, як голові РДА соромно читати такі речі. Запрошую представників Бережанирайагроліс до себе до кабінету, де ми обговоримо усі проблеми.

   1. Совість

    Ти, голова РДА, є брехун і авантюрист і некомпетентний керівник!!… і нема про що з тобою розмовляти – гнати тебе треба в шию… краще піди сам!!… бо таке що ти накоїв в районі, як ти його за короткий час погрузив в сварки і чвари та інше, таке з рук не сходить!!! Добре думай, калинючок, бо прекрасного ранку побуваєш в смітнику!!!

 20. Rony

  Виходіть на вулиці з плакатами “Дайте нам спокій”, “Заберіть руки від Агролісу”,
  може б і люди лісників підтримали ?

 21. Марія

  Пане Калинюк, а хіба колектив Агролісу не приходив до Вас в кабінет і не вів з Вами діалог? І що змінилось від того? Вам нагадати як Ви, голова РДА, злякавшись приходу людей викликали наряд міліції щоб охороняли Вас під час цих перемовин? Не соромно Вам? Весь район сміявся. Може представникам Агролісу одразу з нарядом міліції приходити, щоб Ви не утруждали себе викликом персональної міліцейської охорони для Вашої одіозної персони? А краще запросіть собі охорону з Бережанської Самооборони, бо там багато Вам подібних зібралось.

 22. Марія

  Мабуть дійсно пора цим людям вийти на вулиці з плакатами, але не на вулиці Бережан. Пора вже стати з плакатами під адміністрацією Президента і розповісти йому і всій Україні за допомогою незалежних ЗМІ, як в серці Бандерівського патріотичного краю, ставленики невідомо яких деструктивних сил, винищують останні працюючі підприємства, позбавляють людей робочих місць, а бюджет коштів, що надходять з податків сплачуваних підприємством, і запитати доки це триватиме, і чи за таке життя полягла “Небесна сотня” і продовжують гинути тисячі наших найкращих українських патріотів! Пора!

  1. Олег

   Я рекомендував би працівникам даного господарства вийти не з плакатами, а з лопатами і сапками на ті ділянки де вони повирізали ліс і садити нові насадження. А ви, захасники агролісу, поїдьте і подивіться власними очами, які вони “господарники”. Вирізані ділянки всі позаростали корчами, нових насаджень не має.

   1. Andry

    Це точно, оцей коментар заслуговує схвалення! Олег правильно пише, тре дивитися на результат їхньої роботи – з одного боку дешеві дрова, а з іншого повний недогляд за лісовими насадженнями, надіються що сам ліс виросте.. і таке можливо, але який він буде це питання?
    А захисникам того агролісу скажу: поїдьте і подивіться скільки вирізали а скільки посадили і тоді зробити висновок чи ви праві чи не праві!

   2. АНДРІЙ

    олег ти ж олег захарків ти лиш про себе думаєш і бігаєш як йолуп, ти поняття ні в лісі ні в породах дерев ні в лісорубочнмх квитках немаєш чого ти лізеш і показуєш свою безграмотність.777

 23. Наталя

  Та ні, усім нам дальше потрібно мовчати, а ви дальше крадіть собі той ліс.

  1. Скасків Н.Р.

   Виправдовують себе злодії, ще не бояться що міліція візьметься за них.
   Крадуть і ще без совісті крадуть! Моя родичка робить в Божиківській школі, де говориться в статті що « ДП «Бережанирайагроліс»» доставляє туди дрова.
   Родичка в школі палить печі щоб дітям тепло було сидіти в класах. Вона не може нажалітися на ті гудзяві патики що привозять їм з того колгоспного лісу за останні пару років як вона каже. Та вона каже що в лісі ріжуть хлопи ці дрова, ліпші собі везуть і продають людям, а відземки і розчохи з ґудзями до школи.
   Та каже що їх дурили ті лісники що тримають ліс, бо мали привезти наприклад шість метрів кубічник, а було заледве маленьких з недостачею шість складометрів, і доказати не могли тому лісничому бо він перся що там є точно то що в документах. То вони якби не місцевий підприємець сільський дав обрізки зі своєї пилорами то би не знали як допалити в тих печах взимку. Каже, колись лісгосп возив, то були нормальні дрова, а тепер руки відлітають колоти їх. От і вір тій статті, та вони в колгоспнім лісі крадуть і ріжуть ще гірше як в лісгоспі.

 24. Марія

  Як тільки буде доведено хто, де і що вкрав, так одразу і спитаємо всією громадою з того хто крав. А висуваючи нічим не підкріплені звинувачення, поміняти керівника підприємства на свою людину не дозволимо! Не ті часи! Навіть якщо для цього доведеться в Київ їхати і під адміністрацією Президента страйкувати! І не тільки Агроліс поїде, є багато небайдужих бережанців, які уважно стежать за “здобутками” нової влади в районі, і за все спитають!

  1. БУЗЬКО

   Вчора прилетіли бузьки . сіли на ставі попоїсти рибки. А нема…
   Нема Здирка – нема рибки …
   ВІДДАЙТЕ БУЗЬКАМ СТАВ.

 25. Марія

  Нова бережанська влада поводиться так зухвало, бо засліплена своїми «успіхами», окрилена відсутністю серйьозних політичних опонентів (адже не можна вважати опонентами «ручні» Громадські організації типу «Бережанський Майдан» і «Бережанська Самооборона», які дійсно скавулять по команді районного керівництва, а по команді «Геть!» тікають до буди і сидять там піджавши хвости в очікуванні похвали від своїх господарів – Калинюка, Кленика і їх прибічників). Вони й не помітили як за такий короткий проміжок часу що минув з їхнього приходу до влади, в районі виформувалась потужна громадська сила, готова будь-якої миті стати на захист інтересів свого краю, своїх несправедливо скривджених земляків. Увірувавши в свою безмежну владу і безкарність, ці «політичні діячі» давно переступили межу людяності. Але наближається той час, коли доведеться скласти повноваження (хочуть вони того, чи не хочуть) і ніякі зв’язки та протекції за допомогою яких вони отримали свої посади, їм не допоможуть на цих посадах втриматись. Ми заставимо їх і їхніх холуїв спокутувати свою провину перед бережанцями!

 26. Гундер Владислав

  Бачу під документом підписаний Хвалко, то чудо горохове! Я сам час від часу гостюю в Базниківці де він лісом керує, то по малину, то по гриби різні ходжу як там кажуть в Саранчуцьку Березину. Там в лісі дерево дерева кличе, видно усі ріжуть як хочуть і що хочуть. Прикро, але то не ліс а місто, поміж деревами спокійно можуть маршрутки їздити, так все вирубано!))) Там далі в лісі у бік Мужилова починається державний ліс, то хоч ліс або зруб посаджений по лінійці. А ті в листі і в коментарях ще захищаються! На мою думку ту шарашкіну кантору потрібно ліквідувати і взагалі віддати ліси державному лісгоспу, там хоча коли вирізають то посадять ліс на відміну від тих «лісничих». Гнати тих «пропойщиків керівників» того лісу тре.

 27. Марія

  Добре сидіти перед монітором і обзивати людей, “чудо горохове”, “пропойщики” і ліс крадуть, і в Божиківську школу дров менше ніж треба привезли! Вас послухати шановні – то в всіх проблемах району винен “Агроліс”! А всі решта – святі і безгрішні! Я нізащо не повірю, що якщо в школу шось не додали, то директор міліцію не викликав, дрова не переміряв і протокол не склав, хоть вбийте – не повірю, так шо придумайте щось правдоподібніше. А стосовно шарашкіної кантори, яку треба ліквідувати, то вона розташована за адресою вул.Шевченка, 15 і називається Бережанська РДА, це дійсно кантора яку давно ліквідувати треба, а не ображати тут людей, які працюють як можуть і виживають незважаючи на всі утиски з боку. так званих, “борців за правду”.

 28. Іван Здирко

  Я чекаю на став …. віддайте мені став. На спирті далеко не заїдеш… віддайте мені став. будьласочка псісссс

 29. Марія

  А взагалі, цікава така тенденція – лісів на Бережанщині на кожному кроці, а от найпроблемніші ліси в Саранчуках, Божикові, Тростянці. А може проблема не в лісах і не в лісниках, а в місцевих “діячах”? Таке враження, що там де не мають впливу Петровський, Голінний, Захарків та інші “лжепатріоти”, там і проблем нема ні в лісах, ні в чомусь іншому.

  1. Марія

   Треба йти з того всього застрілитися задрали ті майданвіці.
   Стрілятися буду в центрі міста через годину щоб мене ніхто до стрільби не відпиздив.

 30. *Просто красуня*

  Люди! Дайте вже нарешті Агролісу – ліс, Здиркові – став, Захаркову – п*здюлєй і буде всім щастя!

 31. ЛІСНИЧИЙ

  Ми за Агроліс, ми за справедливість і мир на землі. я не знаю хто там і шо там але дибачу шо тре то всь пездити. завтра виходимо на пікет. ПІКЕ В В БЕРЕЖАНАХ ПІКЕТ. Нас підтримає самооборона і бережанський майдан. ми проти влади . скинемо петра порошенка, сеню, скинемо висоцького і калинюка з клеником, і кожному дамо буків, але на сраку, най знают, шо ми тоже люди. захопимо вокзал і пошту. на пошті є інтернет і будемо задурно дивитися фільми. Ура!

 32. Марія

  О! Впізнаю технології Захаркова! Побачивши що на рівні дискусії йому не перемогти, треба просто насмітити в коментарях і зробити посміховисько з всього. Це Ваш рівень пане Захарків, на більше Ви не здатні. Краще йдіть самі застрільтесь в центрі міста і повірте шо п*здити вас за то не будуть, ні до того, ні після того, ні замість того!

  1. Бережанець

   З хроніки Бережанських подій: 22.55. Все стихло. Мабуть Машка (Марія) таки виконала свою “погрозу” і через годину, як і обіцяла, тобто о 22.34 таки застрілиласє. Вічна їй память. Завтра читайте міліцейську сводку 🙂 УРА, наша взяла!

   1. Бережанець

    P.S. Цікаво, чи встигла вона скласти заповіт на так улюблений нею Агроліс? 🙂

 33. Олег Захарків

  Люди! Я все усвідомив! Простіть мене! Я гпоняв який я г*ндон! Простіть! Я більше так не буду! Тільки еа війну не посилайте, дуже Вас прошу, бо крім того шо я г*ндон, я ше й ссикло! Мене канєшно Петровський припиздить коли то прочитає, але пішов він лісом разом з тим Агролісом, а мені воно треба то всьо?

 34. Чарівник

  Виборювали євро життя, та в мінталитеті українсье зостається! Жаль Ще мабуть не одно потрібно покоління змінити щоб думати по-європейськи . а не красти по-українськи

 35. Іван Здирко

  Я став залишив добровільно для громади району .Про що нежалію .Бажаю всім щасливого плавання ,та вдалої рибалки. Дописи (віддайте мені став ) не від мого імені . З повагою Іван Здирко.

  1. БУСЬКО

   Пропали буськи. Пішов Іван… пішла риба… чим дітей годувати…
   Бусько.

 36. Марія

  З міліцейської сводки: “Сьогодні, представники Бережанської Самооборони активно моніторили ціни на труни в ритуальних агентствах міста. Виникає питання – Захарків таки застрілився в центрі міста? Чи може вони вирішили повторити його власний подвиг 2004 року (доставка труни на подвір’я Синишина) і в такий символічний спосіб попрощатись з цим політичним трупом? Продовжуємо з нетерпінням очікувати новин!”

 37. Громада

  пане Захарків, чув про Вас колись у 2014 році, як чоловіка нормального, з правильними поглядими на європейське життя. Але при всіх особистих вашиг заслугах, вмене таке враження що ви або підставвний “лох”, або при сучасних реаліях не знаєте що маєте робити далі? Пояснюю, своїми діями ви просто піаретесь, Питання до Вас якщо хочете дисксії, я знаю що ви моніторите ці коментарі, і думаю що Ви дасьте відповідь, на основні питання – 1). вказати список осіб, які є у Вашій самообороні?
  2). чи готові всі Ваші люди пройти зі всіма “нечесними” людьми на вашу думку які є у Бережанському районі таку ж саму перевірку? 3). Що у вашій самообороні робить неодноразаово судимий, який сидів реально в тюрмі, а “тепер став на шлях випралення” пан “Бензовоз” -думаю знаєте такого, і як він вживається з колишнім ментом паном Люпою?( вас вони не одні до яких є питання). 4). Питань ще дуже багато………
  Думаю, якщо ви себе позиціонєте як молодий політик європейського формату, то маєте відповісти на ці питання. Р.S. не думаєте ви, що пройшовши контролювати район, біля вас назбиралось під……..сів, з якими ви тепер самі не можете дати раду, і що на вас самих потрібна “антисамооборона”. Чекаємо відповіді пане Захарків

 38. Марія

  І ще одне питання – якщо в Бережанській Самообороні всі такі “чесні”, то перш ніж зупиняти машини з дровами і перевіряти документи, перевірте ліцензію на здійснення адвокатської діяльності в самооборонця Петра Люпи, адже займається він адвокатською практикою не приховано, всі про це знають, а оформити належним чином документи і, як чесний і порядний громадянин сплачувати податки з цієї діяльності, навіть не думає. Чим він відрізняється від злочинця? Хіба статтею Кримінального Кодексу за якою його давно пора судити за економічні злочини, пов’язані з ухилянням від сплати податків, здійснення незаконної діяльності і приховуванням власних доходів. На це питання також громадськість чекає Вашої чесної відповіді. Самооборонці! Ви хотіли діалогу з громадою? Він розпочався!

 39. Громада

  Шановні жителі м. Бережани, Бережанського району, та гості нашого славного міста.Якщо ви побачити автомобіль фольсваген гольф, білого кольору , № 521-08 ТІ, зверху на правому задньому склі пише бережанська самооборона, то знайте, що на цьому автомобілі їздять люди, які Вас фотографують, як ми з Вами шановне товариство ставимо свої автомобілі, де закидають в рубрику вконтакті “Я паркуюсь як мудак”, знімають на відео свої героїчні подвиги про ліси, горілчані точки, бережанські туї, ну і так далі.
  Ці люди які їздять на даному автомобілі, у своєму житті ніколи не грішили, і гріха не мають.
  Казав Господь, що хто з Вас безгрішний, то киньте в мене камінь. Якщо хтось знає гріхи цих людей, на цьому автомобілі, то шановні Бережанці, кожен сам вибере що робити, і як поступати, чи з людьми чи з автомобілем. (притча про гріх)
  І якщо самооборона є публічна громадська організація, прошу надати публічно список осіб, як вимагає “Громада”, які входять у вашу організацію, для їхнього контролю, і перевірки на св”ятість.
  Р.S. Кажуть для вирішення питання з машиною лісу даішники беруть 200 грн., самооборона бере 400.

 40. *Просто красуня*

  Ну їздять вони не тільки на цьому автомобілі, є ще декілька транспортних засобів під підозрою на використання цією шоблою – це по-переше, по-друге – хай спочатку ці горе-депутати міської ради і їх прихвостні забезпечать нормальні парковки автовласникам, а вже потім бикують, ну і по-третє – “паркуюсь як мудак”, це фігня в порівнянні з тим, що вони живуть як мудаки. А ідея з створенням “Бережанської Антисамооборони” – це 5+! Респект автору!

 41. Общєствєнноє мнєніє

  Намьок про автомобіль фольсваген гольф, білого кольору , № 521-08 ТІ поняли! Візьмем до уваги!

 42. Громада

  дякую. Давайте попробуємо скласти самі список цих 14 “робін гудів” нашої Бережанщини імені героїв “Лисоні”, можна назвати їх на кшалт “Київська хунта” пропоную “Бережнаське шобло-йобло”
  1. “Лідер” Олег Захарків
  2. Петя Люпа – мент, їздить на білому Кенго
  3. Вася “Бензовоз” – сидівший, типу блатний, їздить на форді сірому
  4. Мудак який раніше працював в ВЧ м. Бережани, і яку він гарно розікрав- анкетних даних не знаю умовно вояка
  Хто знає, когось ще, і знає на чому вони їздять, де живуть, їх бізнес, коханок, і так далі, прошу дописувати, для контролю за їхньою шалено чесною діяльністю!!!!!!
  Дякую за увагу, з повагою “Громада”

 43. *Просто красуня*

  Шановна “Громада”! нащот коханок – не перегибай! Хто б їм дав? Ні за шо і ні за гроші!

 44. Громада

  та ні, є ще фанатики, які можуть дати за ідею.
  Написали ще одного самооборонівця – 5). Андрійко з УТМР.
  дописуйте хто ще кого знає

 45. Марія

  Стільки запитань і жодної відповіді! Самооборона самоліквідувалась?

 46. Общєствєнноє мнєніє

  Самооборона об*сралась!

 47. Марія

  Пане Захарків, відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” вимагаємо опублікувати в районній газеті списки членів Вашої організації

 48. Общєствєнноє мнєніє

  Єсть мнєніє, шо “Мудак який раніше працював в ВЧ м. Бережани, і яку він гарно розікрав- анкетних даних не знаю…” – це підполковник запасу Ракочий Андрій Стефанович, 02.04.1959 р.н., який дійсно мудак рєдчайший і з тою шоблою постійно треться (особливо з “Бензовозом”)

 49. Громада

  коли показували фільм самоборони про “Бережанські точки”, то получається, що на всіх точках осіб які записували відео знали в лице, тому і продавали їм горілку, тому що ні одна точка, не продасть чужому спирного.Тому можна десь припустити хто приблизно входить у вашу організацію. Вимагаємо пана Захарків на вашому сайті опоблікувати список осіб, які входять у вашу організацію!!!!
  Згідно законодавства України, можна знімати у будь яких публічних місцях, але знімати на привватній території дозволяється тільки за рішенням суду, тобто ваші колеги з шобла йобла перевищили свої повноваження і повинні бути притягнуті до відповідальності передбаченої законодавством України. Тому на місці цих людей по точках,та людей які ви показували по лісу, необхідно затяги вас по судах + ви не навели жодного доказу щодо проданої у фільмі горілки – можливо вам воду продавали, а ви вдаєте це за горілку.
  Р.S.Чекаємо на нові фільми 🙂

 50. Марія

  А звідки в шобла-йобла взагалі повноваження? Повноваження мають офіційні особи, які діють згідно із чинним законодавством, а за цими бєспрєдєльщикам давно зона плаче (за деякими – не вперше)!

 51. Общєствєнноє мнєніє

  Бережанська Самооборона “…трохи ще поскавуліла і пішла до буди…»

 52. Місцевий

  Зовсім нешановні Аноніми.
  1.Хочете інформації згідно закону то згідно закону і подавайте- відкритим листом з прізвищами а не так як ми тут з вами.
  2.Нафіга приплітати Бензовоза і Рокочого до самооборони- вони в Блоці Петі Пороха!
  3.Про записку в шкарпетах- то вже всю Україну обійшло а ви ше досі ту фігню пишете.
  4.Анти-Шось тіки москалі вигадують.
  5.Нова політична сила- то вчорашні регіонали і німківці???

 53. Марія

  Ви або з Самооборони (бо перекручуєте вище написане), або просто йолоп, велась мова не про політичну, а про громадську силу. Це різні речі. Це вам вівцям потрібен грошовитий партійний пастух, інтереси якого ви будете обслуговувати тут на місцях. Але є люди яким не потрібен ні партійний «пахан», ні його місцевий наглядач, ні доступ до грошей партії (шоб вчергове набити свої кишені на виборах). Громада буде діяти локально, але влучно і результативно, і піаритись безнаказано (а головне на брехливому підґрунті, як ви звикли) тепер буде важче, а іноді й неможливо. Та й за попередню “діяльність” доведеться відповісти.

 54. Общєствєнноє мнєніє

  Цікаво, а Петя Порох знає який якісний склад його бережанського осередку? Чи він сам в шок прийде коли взнає про членів типу Ракочих і Бензовозів? А треба щоб взнав!

 55. із самооборони

  захарківа на мило….він сам ходив і вимолював в Німка кусок землі на сонячній а тепер фраєр великай, а коли Німко не дав той почав його знімати нашими силами !!!!!!!!!

Напишіть відгук