111

shahraiДо правоохоронців звернулася мешканка обласного центру. Жінка заявила, що її надурила ріелторська компанія.

П’ятого березня вона з подругою, шукаючи квартиру, знайшла в Інтернеті номер фірми “Індекс-компані”, яка допомагає у пошуку житла. Після телефонної розмови їх запросили на зустріч в офіс за адресою: місто Тернопіль, бульвар Шевченка, 11.

Ріелтор показала тернополянкам фотографії житла. В місяць воно вартувало 1500 гривень.

Представник компанії домовилася про зустріч з власником кімнати, але попередньо дівчата мусили залишити завдаток, а це тисячу гривень. Якщо квартира підійде, ще 500 вони мали доплатити господарю. В разі незгоди знімати дане житло, компанія пообіцяла повернути усі кошти.

Підписавши договорів та взявши номер власника помешкання, дівчата почали йому телефонувати. Проте трубку ніхто не піднімав. Вони повідомили ріелтора, який пообіцяв перетелефонувати, але не зробив цього.

Наступного дня вранці дівчата знову прийшли на офіс компанії, щоб забрати гроші. Працівник офісу заявила, що повернуть тисячу гривень ввечері. Грошей дівчата не дочекалися. Із заявою про шахрайство звернулися до міліції. Наразі правоохоронці перевіряють інформацію та розшукують ріелторів.

Аби не потрапляти у подібні ситуації, правоохоронці радять : уважно читайте текст документа під яким ставите свій підпис. Якщо це не одна, а декілька сторінок, виписані дрібним шрифтом, будьте ще пильнішими, бо, як показує практика, саме в таких папірцях й маскується невигідна для вас угода.

Якщо у вас виникли сумніви щодо змістовності деяких пунктів чи вони суперечать вашим очікуванням, краще відмовтеся від підписання такого документа.

Міліціонери просять звертатися усіх, хто потерпів від такого роду «консультантів», до Тернопільського міськвідділу внутрішніх справ.

СЗГ УМВС України

в Тернопільській області

8 comments

 1. Оксана

  небайдужі серця благодійний фонд аферисти БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “НЕБАЙДУЖІ СЕРДЦЯ” код 39202831

 2. Гордій

  Обережно! Фінансова пастка (фішинг): Фонд Небайдужі серця – телефонні шахраї (вони ж МБФ «Оживи мрію» ЄДРПОУ 39157365, ozhivi-mriyu.com.ua). По документах ці аферисти насправді називаються БФ Небайдужі серДця, ЄДРПОУ 39202831, (044)2214719, сайт nsfund.com.ua. БФ Небайдужі серДця махлюють навіть на своєму власному найменуванні з суржиком у слові «серця». Немає в українській мові слова «серДця». Фейкові звіти та відео на сайті фонду Небайдужі серДця є звичайнісіньким шулерством. Обдурювання, обман, махінації, – головна мета діяльності ошуканців з фонду Небайдужі серДця. Не давайте гроші шахраям-аферистам з фондів-клонів: Небайдужі серДця та Оживи мрію. Допомагайте тим, хто потребує допомоги через перевірених волонтерів. Не годуйте ту бандоту!

 3. Гордій

  Увага! Благодійний фонд Небайдужі серця відгуки негативні, (вони ж МБФ «Оживи мрію» ЄДРПОУ 39157365), входять у чорний список волонтерів України. Волонтерів у нещодавно створеному фонді Небайдужі серця немає, є тільки оператори Call-centre, які представляються від імені чиновників держструктур і видуюють у довірливих людей гроші на АТО. Згідно печатки ці аферисти насправді називаються БФ Небайдужі серДця, ЄДРПОУ 39202831. Псевдо-благодійний фонд Небайдужі серДця махлює навіть на своїй назві. Немає в українській мові слова «серДця». Фейкові звіти та постановочне відео на сайті фонду Небайдужі серДця є звичайнісіньким шулерством. Доказом того, що допомога не приходить адресатам є акти прийому передачі на сайті фонду. Акти підроблені. Фото та Відео ніякого відношення до фонду не мають, монтаж та фотошоп. Обдурювання, обман, махінації, – головна мета діяльності ошуканців з фонду Небайдужі серДця. Не давайте гроші шахраям з фондів-клонів: Небайдужі серДця та Оживи мрію. Допомагайте тим, хто потребує допомоги через перевірених волонтерів. Не годуйте ту бандоту!

 4. Гордій

  Увага! Обережно! Псевдо-благодійний фонд, чорні волонтери: БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД НЕБАЙДУЖІ СЕРДЦЯ (БФ НЕБАЙДУЖІ СЕРДЦЯ)
  – згідно печатки, та установчих документів – з літерою Д у слові «серця», проте на сайті, на фірмовому бланку та скрізь називають себе «Небайдужі серця», – без літери «Д» у слові «серця», щоб заплутати довірливих людей;
  – код ЄДРПОУ шахраїв 39202831, телефон, що вказаний при реєстрації: 0689349478, тел. на сайті nsfund com ua 0442214719, рахунок аферистів №26001052629709 у ПАТ КБ ПриватБанк;
  – створені нещодавно: 05.05.2014, проте у своїх спічах в Інтернеті брешуть, що строрені декілька років тому;
  – зареєстровані на адресі: м.Київ, ВУЛИЦЯ ЛЮТЕРАНСЬКА, будинок 15, ЛІТ.А, офіс 17, де їх насправді немає, міняють місце розташування вже мінімум чотири рази;
  – директор ЧИСТЯКОВА ІРИНА ОЛЕКСІЇВНА, яка замість рахунку фонду дає свій власний картковий рахунок для отримання видурених коштів;
  – люди працюють без офіційного працевлаштування;
  – волонтерів у фонді немає, є тільки оператори Call-centre, що зачитують всім по списку завчені легенди з вимогою надати грошову допомогу. Коли їм пропонують допомогти речами, кидають трубку;
  – стали відомі аферами з підробленими документами по допомозі бійцям з Торнадо та Луганськ-1, на підроблених печатках написано, що підпорядковані ці батальйони Луганському МВС, Хоча насправді перші підпорядковані Житомирському УМВС, Другі – Дніпропетровському УМВС;
  – раніше засвітились на псевдо-допомозі глухим діткам;
  – працюють у тандемі з МБФ «Оживи мрію», який також з сумнозвісною сумнівною репутацією;
  – починали колись свою шахрайську кар’єру у МБФ «Допоможемо дітям разом»
  – при прийомі на роботу в анкеті потрібно заповнити один із пунктів – чи готові ви зустрітись з правоохоронними органами…

 5. Гордій

  Стара тема видурювання грошей під виглядом благодійництва знову у дії. Відтепер таким шахрайством займається нещодавно створений (05.05.2014) благодійний фонд “Небайдужі серДця” (код ЄДРПОУ 39202831). На вулиці Лютеранській у Києві, яка вказана у свідоцтві, БФ «Небайдужі серця» насправді не існує. Зауважимо про навмисну помилку у найменуванні псевдо-фонду: замість слова “Серця” – “СерДця”. Цим суржиком фонд намагається ввести нас в оману. Разом з цим, телефонуючи до громадян, Фонд Небайдужі серця полюбляє представлятися від імені чиновників держструктур. На сайті фонду Небайдужі серця фейкові звіти та постановочні відео. Телефони нібито командирів батальйонів, зазначені у паперах фонду, насправді належать представникам цієї кримінальної структури. Печатки та штампи друкуються у Фотошопі. Зарплата операторів, які працюють неофіційно, – згідно сайтів про роботу від 4000 грн. плюс 10 відсотків від видуреної суми, все решта – керівникам. Волонтерів у фонді насправді немає, а навіщо, є рахунок, телефон, та апетити керівників. Насправді БФ Небайдужі серця нікому не допомагає, а є клоном МБФ Оживи мрію, та МБФ “Допоможемо дітям разом”, які відомі зароблянням грошей на ніби то допомозі глухим діткам. Будьте обережні!

 6. hklh

  Благодійний фонд Небайдужі серця (Небайдужі серДця) Відгуки (отзывы) негативні. Оживи мрію, Світла Україна – клони аферистів. Благодійний фонд Небайдужі серця це шахраї. Благодійний фонд Небайдужі серця обережно, не майте з ними справи. Благодійний фонд Небайдужі серця це фінансова пастка. Благодійний фонд Небайдужі серця це лохотрон. Благодійний фонд Небайдужі серця це псевдо-благодійники. Благодійний фонд Небайдужі серця це чорні волонтери. Благодійний фонд Небайдужі серця це телефонні шахраї.

 7. Гордій

  Хто такі фонд Небайдужі серця (Небайдужі серДця)? Це телефонні шахраї, що під виглядом волонтерів, або чиновників державних структур обдзвонюють довірливих керівників підприємств та підприємців з проханням допомогти грошима воїнам АТО або хворим дітям. Насправді допомога адресатам не надходила, а залишалась у кишені організованого злочинного угрупування. Раніше такі дзвінки щомісяця поступали від сумнозвісних фондів Допоможемо дітям разом та Оживи мрію. Постійно міняють назву, і тепер, через резонанс негативних відгуків представляються фондом Світла Україна, або регіональним відділенням фундації України. Усі схвальні відгуки згадані псевдо-фонди пишуть самі про себе, намагаючись ввести в оману українців, навіть назву свою написали з помилкою у реєстраційних документах, з літерою «Д» у слові «Серця»: Небайдужі серДця, щоб уникнути відповідальності. Підозрілим є «співпраця» цих фондів з скандальним батальйоном Торнадо.

 8. Степан

  ФОП ПРОЗОРОВСЬКИЙ МИКОЛА Орестович
  ЄДРПОУ:3066013119
  prozor_mykola@ukr.net
  +380961604702
  11.12.1983

  м.Тернопіль
  будьте обережні.

  ДУЖЕ НЕПОРЯДНИЙ ЧОЛОВІК.

  4 місяць нехоче віддати кошти за товар.
  Трубку не підносить. Ховається. Розказує казки.
  З фейсбука видалився після того як я на його сторінці написав про його борг.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.