djdt6RFKFZYОточення керівника будь-якого рангу завжди “грає” свого шефа.  Так є сьогодні з керівником області Іваном Крисаком, який змушений мовчати щодо призначення регіонала своїм заступником.

У Кременці доброзичливці ректора місцевої гуманітарно-педагогічної академії дописались у місцевій пресі до того, що Афанасій Ломакович повинен працювати у своєму вузі доти, доки його не винесуть вперед ногами.

З цієї писанини сміється нині вся Тернопільщина. Пропонуємо вашій увазі познайомитися з усією варятською заміткою.

1 comment

  1. Люстратор

    А у чому Ви, власне, звинувачуєте пані Скакальську? У тому, що вона молода і вже має два наукових ступені? Так вона їх здобула, завдячуючи своєму розуму, а не Ломаковичу! Ну не реорганізував би він коледж у інститут – Скакальська захистилася б будь-де, адже розум не проп’єш!!! А чому ж тоді ваш Ломакович не захистив докторської, а зробив “професора” і “академіка” на кандидатській? Це воістину “сам себе перевершив” (як ви пишете), бо вчений, який поважає себе, соромиться перед колегами здобувати таким чином вчені звання. І чекати, “поки винесуть вперед ногами” (як ви пишете), – це вже не просто сором, це повна відсутність елементарного розуміння ситуації, коли тебе не хочуть – а ти впираєшся і кричиш: “А я буду!!!”…
    А щодо пані Ірини, то вона символізує нову генерацію науковців, і не лише в стінах інституту! Пані Іро, ми з вами, борімося – поборемо!..

Напишіть відгук