Порошенко звільнив Коломойського і призначив людину Ложкіна

Поділитися

60525Президент Петро Порошенко задовільнив прохання Ігоря Коломойського про відставку з посади голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Указ був підписаний під час зустрічі з Коломойським, повідомляє прес-служба президента України.

Президент вважає, що Дніпропетровщина “має залишатися надійним захисним рубежем на сході України”. “Маємо забезпечити мир, стабільність та спокій. Дніпропетровщина повинна залишатися бастіоном України на Сході, захищати мир та спокій громадян”, – цитує Порошенка прес-служба.

Виконуючим обов’язки голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації буде призначено Валентина Резніченка.

Валентин Резніченко до цього очолював Запорізьку ОДА. Родом з Дніпропетровська, працював в “Українському медіа холдингу”, що належав у той час Борису Ложкіну, який зараз очолює президентську адміністрацію. З 2014 року Резніченко очолив Український державний центр радіочастот. У Запорізьку область губернатором був призначений у лютому 2015 року.

Указ з’явівся на офіційному сайті президента десь близько другої ранку. Порошенко відомий тим, що полюбляє проводити зустрічі вночі.

Биография

Валентин Резниченко родился 22 апреля 1972 года в Днепропетровске. С 1996 года работал в Группе компаний ООО “Украинский медиа холдинг”, в котором возглавлял подразделения разных уровней и направлений деятельности: пресса, радио, телевидение. Занимался развитием радиосетей, освоением и эксплуатацией новых радиочастот, развитием новых радиосетей по всей Украине.

В 2003 году был назначен на должность Вице-президента ООО “Украинский медиа холдинг”.

С августа 2014 года Валентин Резниченко возглавил Украинский государственный центр радиочастот.

С 21.02.2015 – губеранто Запорожской области

Тернопільська область імені Романа Заставного під керівництвом Барни чи Шумади

Як бійці з Закарпаття сепаратиста допитували