merДля більшості мешканців Тернопілля такий факт з нашим краєм — сумний анекдот. Це теж саме, якби Одеську область нагородили відзнакою імені Паніковського — дрібного містечкового шахрая з роману Ільфа та Петрова «Золоте теля». Інформація тернопільської інтернет-газети «Про все» про призначення нового губернатора виявились лише питанням часу. Оточення Романа Заставного готувалось до свята у вівторок, а Порошенко  вирішив завітати до нас із новинкою у п’ятницю. Найсумніше тут те, що главу держави «грає оточення» по повній програмі. Петро Олексійович думає, що призначає свою віддану людину, а насправді новий клєрк в кріслі губернатора Тернопільщини цілує ноги не просто Роману Заставному, а його політичному опоненту з конкуруючої партії «Народний фронт».

Найприкріше те, що Заставний маніпулює главою держави з допомогою працівників Адміністрації Президента, які ласі на його «зелених колег» з іншого континенту.

Імітуючи кадровий підбір найкращих ймовірних претендентів на посаду голови Тернопільської облдержадмністрації, Заставний підсуває людей зі своєї орбіти. Ось і тепер в Адміністрації Президента нібито останнім козирем проти призначення Степана Барни розглядають кандидатуру Віктора Шумади.

Наспраді ж, різниці між Барною і Шумадою жодної. Обоє ставленики Романа Заставного, який має у своїй кишені дві партії «Народний фронт» і «Блок Петра Порошенка». Такого ганебного фарсу ще не було на Тернопільщині. Конкурували партії — РУХ з «Національним фронтом» Слави Стецько, БЮТ з «Нашою Україною» і т.п. І це завжди сприяло покращенню роботи партійців на місцях. Як кажуть, конкуренція була на користь усім.

Чому тернополяни сміються з ймовірного призначення Шумади? Все дуже просто: чоловік ніде не працював, а лише втілював під крилом Заставного «дивні рекламні проекти». Саме за цю бурхливу діяльність мав намір притягнути Шумаду до відповідальності Сергій Надал, який прийшов до влади у 2010 році.

Тепер же Блок Петра Порошенка на Тернопільщині остаточно деградує, оскільки залежатиме від волі однієї людини — Романа Заставного — члена партії «Народний фронт» Арсенія Яценюка.

 

 

1 comment

Добавить комментарий