sddefaultА де у цей час був Тернопільський облавтодор? Що робив Іваниця Юрій Петрович? Чим займатимуться цього року тисяча його підлеглих? Як можна було не приймати участь у тендері в рідній області?!

Служба автомобільних доріг у Тернопільській області 6 березня акцептувала пропозиції ТОВ «Техно – Буд – Центр» на поточний середній та дрібний ремонт автодоріг місцевого значення. Вартість угоди складе 75 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

На сайті служби автодоріг зазначено, що станом на 1 січня 2013 р. протяжність доріг складає 3497 км (сума включає обласні і районні дороги). Відтак ремонт у середньому коштуватиме 21 447 грн/км.

Власником «Техно-Буд-Центр» значиться Григорій Процик. Раніше співвласником фірми разом із Проциком був Любомир Грегоращук, чий син Андрій Грегоращук є депутатом Тернопільської міськради від партії ВО «Свобода».

Крім того, депутат Грегоращук є зятем керівника Служби автодоріг у Рівненській області Юрія Проника, який раніше обіймав аналогічну посаду в Тернопільській області.

Єдиним конкурентом на торгах з такою ж пропозицією вартістю 75 млн грн. було ТОВ «Луцькавтодор-Сервіс».

За умовами тендеру, оцінка пропозицій окрім ціни ще включає умови розрахунків (10%). У протоколі торгів умови розрахунків, запропоновані фірмами-учасниками, не вказані.

«Луцькавтодор-Сервіс» раніше було дочірнім підприємством «Луцькавтодору», співвласником якого до 2011 р. був Юрій Ольховий, колишній керівник Служби автомобільних доріг у Волинській області (2009-2010 рр.). Сьогодні «Луцькавтодор-Сервіс» оформлено на Олексія Юрчука.

Наші гроші

5 comments

 1. Валентин

  А взагалі, є вище керівництво в Тернопільського облавтодору в Києві??? Воно якось контролює діяльність своїх підлеглих???

 2. робочий

  А нам лишається тільки г.мна прибирати з посадок.

 3. Володимир

  Значить дуже скоро ми дорожники перейдемо на 3 денний робочий тиждень! Урррря! Слава нашій владі!

 4. ivan

  а ті свободівці крім того, що вдівати вишиванки ще щось вміють? скільки різні сиротюки-надали-бицюри-дебіли(чи дулеби) будуть грабувати людей?

 5. Прокурор

  Для Валентина: вище керівництво в Києві є, і прізвище його Проник Орест Юрійович. А дальше додумайтесь самі…

Напишіть відгук