zastavnyВчора у Тернополі відбулася прес-конференція народного депутата Романа Заставного. Політик вже представляє партію “Народний фронт” Арсенія Яценюка. Зустріч з пресою цього разу не відрізнялася риторикою від першої прес-конференції Заставного у статусі нардепа, тільки цього разу дісталося в.о.губернатора.

Якщо пригадати, то ще у 2010 році новообраний мер Сергій Надал обіцяв посадити за грати злочинців з команди Заставного, які роздерибанили власність громади файного міста… Але слова не дотримав. Навіть перевершив попередників ((…

Розмова із усміхненим від вуха до вуха нардепом Заставним нагадала автору цих рядків такі ж сяючі писки рухівців, які розповідали як Україна і Тернопільщина славно ось-ось заживе з Бойком і Бойчуком. Потім були скандали-крадіжки цукру навіть не вагонами, а цілими потягами, розвал РУХу і претензії на ідеальність від Ярослава Джоджика… Богдан Бойко з тапочками Чорновола, РУХ-3… Згадалися побрехеньки “Нашої України”: нардепи Полянчич, Устенко, Стойко, Гуменюк і Тарасюк. Бютівець Василь Деревляний “язиком брав” на себе відповідальність за всю область у 2006 році, а тепер боїться навіть прийти з людьми вшанувати пам’ять Кобзаря… Аналогічно брехав Кайда з Тягнибоком, Сиротюком і Надалом у 2009 році…

Більшість сьогоднішніх народних депутатів як глухонімі. Звичайно, що можна хотіти у фізкультурника Побера чи аграрія Люшняка? Головко боїться журналістів як вогню. Саме журналістів, а не агітаторів. Про Тараса Юрика взагалі нічого сказати не можна – що є нардеп, що не має. Старший Барна зайнявся гамнометанням в прем’єр-міністра Яценюка, а молодший Степан заробляє у “Блоці Петра Порошенка” хитріше і без скандалів…

Ми вирішили пригадати тернополянам коротку історію державотворення і політичної проституції нашого краю…

Прес-конференцію Роман Заставний робив у кав’ярні «Золотий дукат», яка після завершення мерської каденції раптово “випливла” у його орбіті. Як кафе “Файне місто”… І хоч Заставний публічно відрікся від будь-якої власності на Тернопільщині, все нібито вклав в інтелектуальні програмні проекти у столиці, телеканал ІНТБ досі у його сфері впливу.

З почутого на прес-конференції можна лише себе запитати: доки тернополяни дозволятимуть себе дурити? Коли скинуть баласт і зможуть виплисти на поверхню?

Про балачку ще одного мажора з “Народного фронту” Антона Геращенка читайте згодом.

2 comments

  1. Саша

    А що хіба Тернополяни мають мізки в голові? Щось не віриться. Якби вони мали мізки то такі як Заставний, Надал і ще ряд злодюжок давноб вже сиділи в тюрмі а в Тернополі бувби порядок. Побачите на слідуючих виборах в місцеві органи влади знов виберуть всяке г…но.

  2. Прінглс Лайт

    Саша,а ви перепрошую,звідки будете?Напевно з Тернополя якщо так обізнані хто є хто в цьому місті.Напевно і сам голосували за як кажете г..о.Хоча про Надала погоджуюся – злодійкуватішого ніж він мера в Тернополі не було!

Напишіть відгук