10 мешканців Тернопільщини задекларували дохід більше 1 млн гривень

Поділитися

housesЗ 1 січня до 1 травня 2015 року триває кампанія декларування громадянами майнового стану і доходів, одержаних ними у 2014 році. В даний період податкову декларацію подають особи, що протягом минулого року отримували доходи, зазначені у п. 164.2 ст. 164 Податкового кодексу України. Крім того, подати декларацію можуть фізичні особи, які мають право на податкову знижку.
Так, з початку кампанії декларування – 2015 сумлінно виконали свій конституційний обов’язок щодо декларування отриманих доходів та повноти сплати податків до бюджету 10 мешканців Тернопільщини, які задекларували дохід більше 1 млн гривень.
Всього цією категорією громадян задекларовано суму загального річного оподаткованого доходу в розмірі майже 24 млн грн, в тому числі 442,5 тис.грн доходу у вигляді заробітної плати, 5,4 млн грн доходу від продажу нерухомого та/або рухомого майна, 4,5 млн грн доходу у вигляді спадщини чи дарунку майна, 2,6 млн грн іноземних доходів, 578 тис. грн доходів від надання майна в оренду та 12,5 млн грн інших доходів, з яких не утримувався податок.
За наслідками декларування, громадянами нараховано податкових зобов’язань в сумі 692,5 тис. грн, з яких на дату подання декларацій самостійно сплачено 227,8 тис. гривень.

Відділ комунікацій
Головного управління ДФС у Тернопільській області

Въехавшие в Польшу российские байкеры вернулись в Россию (видео)

Довідка про доходи: період для отримання