111

maxresdefaultПрес-службу Тернопільської обласної ради “нагнув” перший заступник голови Тернопільської обласної ради Сергій Тарашевський і змусив розіслати анонс-запрошення на прес-конференцію політиків зі столиці. Чиновник хоче очолити Радикальну партія Олега Ляшка на Тернопільщині. Нині нею керує колишній журналіст Святослав Півторак.

В приміщенні обласної ради має відбутися прес-конференція на тему: «Офіційне визнання борців за незалежність та заборона тоталітарних режимів – відновлення історичної справедливості»
“В п’ятницю, 17 квітня 2015 року о 13:00 у Тернопільській обласній раді, к. 531 розпочнеться прес-конференція народних депутатів України, членів фракції Радикальної партії Олега Ляшка Юрія Чижмаря та Олексія Кириченка. Під час прес-конференції депутати проінформують про суть законів щодо засудження комуністичного та націонал-соціалістичного(нацистського) тоталітарних режимів в Україні та надання правового статусу та вшанування пам’яті борців за незалежність України у XX столітті”,- йдеться у повідомленні.

Чи оплатять політики оренду зали, чи повідомлять про це ЗМІ і покажуть платіжки – журналісти зможуть переконатися під час прес-конференції.

ЧОМУ ПРЕС-СЛУЖБА ОБЛАСНОЇ РАДИ МАЄ ЗАПРОШУВАТИ НА ПАРТІЙНУ ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЮ?

ЧОМУ ПРЕС-СЛУЖБА ОБЛАСНОЇ РАДИ МАЄ ЗАПРОШУВАТИ НА ПАРТІЙНУ ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЮ?

2 comments

  1. Олена Юрчак

    Позорище адмінресурсне!!! Цікаво в кого то такий “креатив” в нардепів чи тарашевського в облраді таке робити і нагинати прес-службу ? рівень убогості . Куди ж ми котимось, одне гімно виганяють, друге лізе до партії.

  2. Олена Юрчак

    Цікаво, а Хомінець як то прокоментує? Нам дуже цікаво

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.