111
НЕ ВТРИМАЛАСЬ ГАРЯЧА ЧОЛОВІЧА НАТУРА ДЕПУТАТА

НЕ ВТРИМАЛАСЬ ГАРЯЧА ЧОЛОВІЧА НАТУРА ДЕПУТАТА

Народний депутат України від “Народного фронту” Роман Заставний козак ще о-го-го! Як повідомили джерела інтернет-газети “ПРО ВСЕ”, Роман Йосипович разом з колегою Миколою Мартиненком відвідали московський нічний клуб “Метелица”. Там наш нардеп нібито не тільки відпочивав і фотографувався з кремлівською порно-зіркою, співачкою еротичного напрямку “Катею-молнією”, але нарешті “пробив” призначення свого підшефного Степана Барну.

Виявилось, що саме під червоними курантами найпростіше пролобіювати призначення “патріойота-демократа”.

Деталі відпочинку нардепа – згодом.

11106384_1406130763037345_281290073_n

 

5 comments

 1. ганна придушана

  А що в1н там робив в Москв1? По-моему. це Америка на все дае добро. а не в Кремл1. Коли б давали в Кремл1. то все було б 1накше. Не Порошенко б там правив 1 не кривава б1йня була б на протяз1 року., якщо ви розум1ете щось в пол1тиц1.

 2. Саша

  Які депутати такі і призначення, така і держава. Виявляється якщо вмієш продавати куринні яйця і курей то можна правити і державою.

 3. Аріна

  Ну , а що Ромчик буде свого крокодила очкастого з вусами трахати!!! Секс любить, той торчить. І в Тернополі торчить і в Києві. Бабла дає, вигулює. Ромчик, я не ревную))) Приїжай зайчик!!!

 4. Мар1анна Тарас1вна

  Саша,ти справд1 думаєш що призначення терноп1льськ1 в москв1 пробиваються?Ха-ха..Барна кого хоч 1 що хоч вигрезе,що й робив в верховн1й рад1.А таких ляльок як на фотці я тоб1 повно знайду-Гугл на допомогу.

 5. Zhritsa ya

  бачу Аріна мріє,і Ганна правду каже!хтілосяб вам женщини,а нема…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.