111

IMG_5318Глава інформаційного управління Київської патріархії Української православної церкви Євстратій Зоря повідомив про сенсаційне рішення Української православної церкви Московського патріархату.

“Сьогодні в Лаврі засідає Священний Синод УПЦ (МП). Повідомляють, що було прийняте сенсаційне рішення – на підставі рішень Собору УПЦ 1-3 листопада 1991 р. про автокефалію, які, всупереч рішенням Архієрейського собору РПЦ з 1992 р. так і не були розглянуті по суті, а також враховуючи, що Константинопольський Патріархат є Церквою-Матір’ю для України і має канонічні обов’язки з врегулювання конфліктів, звернутися до Константинопольського Патріарха Варфоломія з проханням визнати УПЦ (МП) автокефальною Церквою та виступити посередником у діалозі з Київським Патріархатом про об’єднання. Синод сформував делегацію до Фанару на чолі з митрополитом Антонієм.

Рішення готувалося в таємниці, а попередня згода у найближчий час виконати прохання від Фанару вже нібито отримана під час секретних переговорів на Афоні з представниками Патріарха, куди митрополити Онуфрій та Антоній кілька разів їздили за останні місяці під приводом паломництва”,- повідомляє Зоря.

В офіційному повідомленні йдеться: “Сьогодні, 1 квітня, у Синодальній залі резиденції Блаженнішого Митрополита Онуфрія розпочалося чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви.

На засіданні присутні Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій; постійні члени Священного Синоду: митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар, митрополит Хусьський і Виноградівський Марк, митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон, митрополит Камʼянець-Подільський і Городоцький Феодор, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, секретар Священного Синоду УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, а також тимчасові члени Священного Синоду: митрополит Вінницький і Барський Симеон, Архієпископ Балтський і Ананьївський Олексій, архієпископ Володимир-Волинський і Ковельський Володимир”

1 comment

  1. Саша

    Дуже правильне рішення приймає КПЦ Московського патріархату. Давно пора оприділитись з ким іде духовенство УПЦ МП, з українським народом чи з москалями, котрі прокляті людьми і Богом. Митрополит Одеський Агафангел веде відкрито проросійську політику і підтримує москалів, ненавидить всьо українськи. Він виступає по телебаченню і веде проросійську агітацію. Він настояв на тому щоб в Одесі відібрали в хрестиян греко-католицької громади участок землі, котрий був виділений на сесії Одеської міської ради під будівництво греко-католицької церкви. Таким діячам як Агафангел взагалі не місце в церкві. Цеж саме робиться і в Почаївські лаврі, куда не пускають хрестиян не Московського патріархату, не дивлячись на те що Почаївська лавра так само як і Київо-Печерська лавра з поконвіку були українськими. А в Почаївські лаврі щей на охорону виставили собі козачків. Слава Україні! Смерть ворогам !

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.