Яскраве літо закордоном з AIESEC

Поділитися

0295eb0Хей, студенте! Бажаєш провести своє літо цікаво і з користю? Як щодо поїздки закордон? Міжнародна молодіжна громадська організація AIESEC пропонує міжнародні соціальні стажування. Ти маєш можливість обрати одну із 128 країн світу для подорожі. Це чудовий шанс побачити світ та пізнати культуру інших країн.
Стажування триває 6-8 тижнів, під час яких приймаюча молодь проводить тренінги на різні соціальні теми та організовує різного роду соціальні проекти, чим позитивно впливає на життя різних класів населення.
Практично всі, хто побували на стажуванні, повернулися кардинально іншими людьми. Там ти пізнаєш нове, знайомишся з людьми з різних куточків світу, відкриваєш для себе нові горизонти і нові можливості. Ти відкриваєшся світу повністю, стираючи всі рамки і принципи, які мав до того. Тут ти станеш всебічно розвиненим, матимеш величезний запас історій на всі випадки життя і багатий життєвий досвід.
Які ж умови необхідні для поїздки? Найперше – це бажання подорожувати і вчитися. Друге – це вік: якщо тобі від 18 до 27 років, тоді ти на півдорозі до стажування. Третє – це знання англійської, які ти покажеш на інтерв’ю. Четверте – це наявність закордонного паспорта. П’яте – це презентаційні навички.
Стажування від AIESEC – це своєрідний маленький ключик до дверей, за якими заховані яскраві емоції і нові враження , варто тільки знайти його.

Ще один безглуздий вчинок Путіна

Вище керівництво Twitter майже не дописує на сервісі