Заява «Правого Сектора» стосовно ситуації, що склалася навколо забудови спортивного комплексу «Текстерно»

Поділитися

pravsekВід початку створення “Правий Сектор” виконував одну із своїх найголовніших функцій – захист честі та гідності Української Нації. Тому, в даній ситуації, ми стоїмо на захисті прав громади, будь-який фізичний чи моральний тиск зі сторони недобандитів на простих громадян розцінюватимемо як прямий виклик “Правому Сектору” і будемо вживати відповідні заходи та засоби для захисту жителів міста.

Ми довго не вмішувалися в цей, дуже складний та конфліктний процес, але коли сторона забудовника від погроз перейшла до нападів у сторону громади, то ми не змогли спостерігати і прийняли рішення втрутитися.

24 квітня о 7:00 год. ранку, від членів нашої організації, котрі живуть в прилеглих до стадіону будинках, поступив сигнал про відновлення будівельних робіт із застосуванням сили до всіх хто був проти. Як наслідок – один чоловік обійшовся легкими тілесними ушкодженнями, а іншому розбили мобільний телефон.

Нагадаємо, що раніше, представники фірми-забудовника (ПП Матла) пообіцяли облагородити стадіон і лиш після цього продовжувати роботи!

На місце події прибула група бійців 6-го ЗБАТ ДУК «Правий Сектор» і стала на захист громади. Завдяки зусиллям бійців, землю з камазів висипали, техніка покинула територію. Тітушки розбіглися.


В неділю, 26 квітня, на стадіоні відбулося віче, на якому вимагали, спочатку, облагородити стадіон, а потім розпочати будівництво будинків.

28 квітня відбулася сесія міської ради, де створено робочу групу по вирішенні даного питання, щоб запропонувати на наступну сесію варіанти виходу з цього конфлікту. Також, під час сесії, з боку сторони забудовника звучали натяки на те, що наша організація втрутилася у цей процес з метою матеріального зиску.

З приводу вище наведеного відповідально заявляємо:

– всі особи, котрі безпідставно звинувачують “Правий Сектор” у продажності, будуть покарані;
– пустослів’ю Матли буде надана відповідна оцінка;
– до того моменту, коли громада дасть дозвіл, жодні будівельні роботи вестися не будуть;
– те що Матла купив всі необхідні для будівництва довідки, до уваги не береться;
– стадіон залишиться для наших дітей.

Слава Україні!

Провід “Правого Сектора” міста Тернополя.

Волю Миколі Карпюку!

Патріотизм без ідеї: які кадри і на якій основі виховують молоде покоління українців?