Головний тренер футбольного клубу “Нива” Роман Толочко: “Ми прикладемо максимум зусиль для позитивного результату “

Поділитися

SkmMzZIBwT0Головний тренер футбольного клубу “Нива” Роман Толочко поділився очікуваннями від майбутнього протистояння з “Миколаєвом”, яке має для обох клубів неабияке значення.

— Романе Любомировичу, після матчу з “Нафтовиком” “Нива” одразу ж відправилась у Миколаїв, готуючись до гри тут. Як проходила підготовка?

— За ці кілька днів мені вдалось трішки краще познайомитися з командою. Я мав розмови з багатьма хлопцями. Під час тренувань ми налаштовували гравців на більш інтенсивну роботу, намагались вказати на ті помилки, які були допущені у Охтирці. Відбувся у нас розбір попереднього матчу, аналіз. Я сподіваюся, що таких грубих помилок ми у подальшому допускати уже не будемо. Звісно, у нас ще попереду чимало роботи. Хотілося б щоб вони додали у тактичній підготовленості, щоб команда грала розумніше. Проте усі хлопці тренуються з бажанням.
— Наступний поєдинок для “Ниви” вкрай відповідальний. У якому психологічному стані команда, зважаючи на те, що у нашому складі чимало молоді?

— Ці моменти ми теж обговорювали. Цей матч дійсно з підвищеним рівнем відповідальності, але це ще не фінал Ліги Чемпіонів. Команда розуміє усю важливість цього матчу. Стараємося, щоб хлопці підійшли до матчу без якогось тиску, почуваючись вільно. Це футбол, але ми прикладемо максимум зусиль для позитивного результату. Хочемо повернутися додому у хорошому настрої.
— Напередодні гри у Миколаєві “Нива” провела аналіз гри суперника…

— Ми розібрали останній матч миколаївців у Кривому Розі. З побаченого скажу, що “Миколаїв” старається якомога швидше переправляти м’яч до штрафного майданчика суперника, багато бореться. Наше завдання — чітко зіграти в обороні. Маємо надію на швидкі атаки, адже у “Ниві” є футболісти з пристойною швидкістю. Водночас хочеться покращити реалізацію, адже щоб перемагати потрібно забити. Очікую, що завтра на полі буде багато боротьби. І хто її виграє — той і переможе.

Футбольний клуб «Нива» Тернопіль

Мольфари з Карпат віщують закінчення війни на сході України

Совки — нічого не питають, усе знають і хочуть нав’язати свою думку