Гурби-Антонівці 2015

Поділитися

IMG_20150501_1305141 травня 2015 року, з благословення архієпископа Тернопільського, Кременецького і Бучацького Нестора, голова єпархіального відділу духовно-патріотичного виховання у Збройних Силах та інших військових формуваннях України прот. В`ячеслав Кізілов прибув на офіційне відкриття найбільшої в Україні військово-патріотичної гри «Гурби – Антонівці-2015», яка присвячена пам’яті одного із учасників, бійця АТО Володимира Гарматія, що загинув під Луганськом. На урочистому відкритті організатори гри – представники Молодіжного Націоналістичного Конгресу(МНК), передали його рідним відзнаку «За екстремальні та бойові акції» та «Ідея. Кадри. Боротьба», що присуджуються лише дійсним членам МНК за особливі заслуги.
Офіційна частина розпочалося з хвилини мовчання за загиблими на війні з Росією, а після – благословенням та освяченням учасників отцем Андрієм та протоієреєм В’ячеславом Кізіловим. Окрім цього, капелан передав жовто-блакитний прапор з побажаннями від бійців першого козацького батальйону «Торнадо» гравцям «Гурб».
Для того, щоб привітати учасників з’їхалося багато гостей, серед них були й ветерани УПА Володимир Чермошенцев, що воював на цих теренах, і рік тому переїхав з окупованого Криму до Тернополя, а також Олександра Світла на псевдо «Зірка», що була розвідницею з 1943 року. Також на офіційну частину завітали колишні учасники гри, бійці АТО, волонтери, народні депутати, представників канадської діаспори та місцевої влади, зокрема, був присутній голова Тернопільської ОДА Степан Барна.
IMG_20150501_134347Перед присутніми виступив МНКівець Олександр Бойко – заступник командира з виховної роботи 2-го батальйону Національної Гвардії України, що був поранений під Слов’янськом: «Війна триватиме, поки є наша Батьківщина. Ця гра навчить вас бути ефективними: і на війні, і в громадському секторі. Як говорив Дмитро Донцов, «сума слабких не дає сили». Тож я бажаю вам бути сильними і вчитися перемагати себе. Протягом трьох днів ви будете супротивниками, проте – умовними. Пам’ятайте: ви – українці, ви – однодумці, і ви поведете за собою тих, хто так само будуватиме Україну».
IMG_20150501_152441Цьогорічна кількість учасників – рекордна, організаторам навіть прийшлося збільшувати квоту з 300 на 400 чоловік, серед бажаючих потрапити на Гурби є мешканці Донбасу, Криму та навіть Білорусі. Перед грою молодь впорядкувала могили бійцям АТО, та прослухала лекцію про бій, який тут відбувався між бійцями УПА та загонами НКВС, яку прочитала Голова Секретаріату МНК Соломія Фаріон. Деякі молоді люди приїжджають на гру не в перший раз, і чекають цієї події цілий рік.

IMG_20150501_152441 IMG_20150501_144121

прот. В’ячеслав КІЗІЛОВ
голова єпархіального відділу духовно-патріотичного виховання
у Збройних Силах та інших військових формуваннях України

IMG_20150501_133128

Речь Фирташа в Вене это похоронный звон для репутации Порошенко и Кличко

Нічне ДТП в Заліщиках