111

P50104741 травня, близько опівночі, в  Заліщиках, по вулиці С. Бандери трапилась дорожньо-транспортна пригода, зіткнення автомобіля “Нива шевроле” під керуванням 53 річного водія мешканця міста Заліщики Тернопільської області та “Рено кенго” під керуванням 27 річного водія жителя Чернівецької області.

В наслідок даної автопригоди 55 річний пасажир автомобіля «Нива» від отриманих травм помер в Заліщицькій лікарні та водій автомобіля «Рено» з різного роду травмами доправлений до лікувального закладу.
Наразі тривають слідчі дії щодо встановлення всіх обставин трагедії.

2 comments

  1. Юрій

    Пяний в дошку водій Ниви шевроле (директор Заліщицького водоканалу) виїхав на зустрічну на великій швидкості (понад 100 км.год- і це в місті!) та здійснив наїзд на Рено, яким керував 27 річний житель Чернівців. Пяний директор Заліщицького водоканалу втік з місця пригоди.
    Цікаве почалось потім… Начальник Заліщицького ДАІ, співробітники Заліщицького ДАІ та слідчий почали робити винним в аварії водія Рено. Справжніх свідків не викликають. Ті ж які самі приходили в ДАІ почули від начальника ДАІ погрози та нецензурну лайку *ця справа вже вирішена якщо не хочете мати проблем- краще сидіть тихо*.
    Як виявилось потім 27 річний житель Чернівців сирота, на вихованні в якого неповнолітня сестра. Директор Заліщицького водоканалу *купив* ментів…

  2. Iv

    сучари – менти, щоб ви всі здохли від тих підкупних грошей ви ваша родина іваші діти …..

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.