На карті Тернополя шукають неточності

Поділитися
 andex
Яндекс.Карти проводять конкурс для жителів Тернополя. Цілий місяць — із 19 травня до 19 червня — користувачі можуть шукати на maps.yandex.ua помилки на карті міста та повідомляти про них Яндексу. Ті, хто знайдуть найбільше недоліків, отримають сувеніри. Конкурс влаштовано, щоб зробити карту Тернополя точною до дрібниць.
До розгляду приймаються повідомлення про відсутність вулиць, будівель та інших об’єктів, а також про помилки у їхніх назвах, формі, розташуванні, нумерації будинків, даних про організації. Якщо якусь будівлю або вулицю пошук на Яндекс.Картах не знаходить, це теж помилка. А от інформація про неточності на Панорамах або на Народній карті не розглядатиметься.
Повідомляти про помилки потрібно на bettermaps@yandex-team.com.ua. Кожну знайдену неточність варто докладно описати. А якщо до опису буде додано скриншот, посилання на офіційний документ, фото або відео, помилку буде зараховано за дві. Неіснуючі хиби, про які було повідомлено з метою накрутки, не враховуватимуться. Щоб надані у різних листах неточності були записані одному користувачеві, потрібно надсилати їх з однієї адреси. Результати конкурсу буде оголошено наприкінці червня.
Після закінчення змагання та нагородження переможців картографи Яндекса виправлять усі помилки, на які вкажуть користувачі. У результаті у жителів міста буде точна та актуальна карта Тернополя, а учасники побачать реальні плоди своєї праці.

Звідки у бідного нардепа Михайла Головка дорогий телефон? (відео)

На Тернопільщині відбулася обласна теренова гра “Легенда УПА”