111
Альберт Задерій

Альберт Задерій

На Тернопільщині в селі Боложівка Шумського району священик відмовився сповідати та причащати випускника 9 класу, бо той хрещений в Українські автокефальній православній церкві.

Про це написав у соцмережі Альберт Задерій, який є директором місцевого будинку культури.

За його словами, той же священик декілька років тому так само поступив і братом хлопця, повідомляє press-centr.com

Сьогодні в Боложівці о. Іван Боложівського храму Святої Покрови не посповідав і не причастив святим причастям хлопчину випускника девятого класу нашої школи, бо той хрещаний не в тій церкві, тобто не московського патріархату, а УАПЦ. Так само він зробив і з його братом кілька років назад. Потрібно задуматись для чого то все!

1 comment

  1. Саша

    Це добре що голова сільської ради оприлюднив неподобство яке витворяють священики московського патріархату. Разом з цим виникає запитання до жителів села, чому вони мовчать і погоджуються з неподобствами які витворяє цей священик?. Скоріше за все спрацьовує поговорка:”моя хата скраю, мене це не стосується” і тому такі виродки-попи, священиком таких виродків не повертається язик назвати, дозволять собі вирішувати кого сповідати, кого причашчати, за ким відспівувати на похоронах і т.д. . Вони беруть приклад з такогож попа, який керує московською продажною митрополією в Україні, котрий не підняв своєї ср…ки з лавки, коли поіменно наших захисників-героїв котрі віддали своє життя на полі боя в зоні АТО згадав Президент України 8.05.2015р.. Жителі даного села повинні оприділитись хто в селі і на парафії господар-жителі села, прочани, чи іуда піп. Пора менши скиглити, брати владу на місцях в свої руки і наводити порядок. Не поїде Президент в село наводити порядок і не його це справа, він керує державою, а в селі громада повинна вирішувати такі питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.