Чому не варто дивитись новини на 1+1 та телеканалі “Інтер”?

Поділитися

v-informatsionnoj-vojne-nuzhno-razlichat-svobodu-slova-i-svobodu-lzhi---vitalij-kapranovЯк же все це печально. Як же непомітно нам починають втюхувати фуфло а-ля ЛайфНьюз їхніми ж прийомчиками. Вбивця дракона стає драконом…
Але я точно знаю, що всім цим дубинським не вдасться підмінити поняття журналістики піаром і обстоюванням бізнес-інтересів свого рабовласника. Ми їм просто не дамо цього зробити. Я не дам. Журналістика – це дзеркало, просто відображає все таким, як воно є насправді. Але справжня журналістика, а не та жижа, яка народжується в війнах Інтера з Плюсами (тобто Фірташа з Коломойським).
Днями один сильний і адекватний журналіст перейшов працювати з Плюсів на Громадське. Інша журналістка ТСН, яка свого часу забанила мене в ФБ, бо зарахував її до загального списку “хвойд Коломойського”, тепер прозріває від лайна про Саакашвілі, яке в угоду Коломойському зробили її “колеги”. Тільки трохи запізно, Маша Васільєва. Картковий будинок скоро посиплеться. Я бажаю йому саме посипатись, інакше другий варіант: згорить дотла разом з міфом про вашу псевдо-корпоративну етику, яка насправді вбиває нашу професію.
На львівському медіафорумі я з подивом дізнався, що топ-менеджер холдингу “1+1 медіа” Александр Ткаченко проводить майстер-клас “інформувати чи пропагувати? Виклики укр ТБ”. Який цинізм! Оскільки в той же самий час ми з Володею Тихим із Вавилон13 проводили власний майстер-клас із документального кіна, я не зміг особисто переказати теплі слова. Але мені розповіли: перше, що зробив Ткаченко, це скоротив тему до “Виклики українського ТБ” і розказував про серіали. Ото туліть серіали про останніх москалів і знімайте 5-й сезон “Голосу”, Олександр Владиславович. Це вам вдається. Тільки всі ваші інформаційники, на жаль, у колінно-ліктьовій позі. Вийти переможцями з цих “тупорилих тьорок” вашого олігарха можна було гідно лише тоді, кілька місяців тому, коли він безпрєдєльнічав під Укрнафтою. Тепер найліпше, що ви можете – тікати з корабля. Ганебно, як пацюки. Тікайте! Бо ваш капітан не з тих, що чекатиме до останнього.

Bohdan Kutiepov

Антимонопольне відділення взялося за “тепловиків”

Інсульт – молодшає