На Збаражчині нелюди поцупили прапори – Державний та “бандерівський”

Поділитися

11351432_851909171556451_1966018491353250268_nНа Збаражчині нелюди поцупили прапори – Державний та “бандерівський”, що стояли біля пам”ятного знака на честь Небесної сотні. Прикрий випадок трапився у селі Заруддя.Про це мені у неділю розповів житель села Заруддя, депутат райради Юрій Галенда. Власне втановити меморіал у рідному селі була його ініціатива, на це спрямував кошти, які громада зібрала йому на лікування через звірське побиття беркутівцями і тітушками на Майдані. Чоловік ще мав надію, що прапори не вкрали, а хтось забрав їх, щоб замінити на нові, не пошарпані вітром і дощами. На жаль, нині знову телефонував і з сумом повідомив, що підтвердилося найстрашніше – таки вкрали якісь недолюди. А ось щойно надійшло офіційне повідомлення від правоохоронців: “2 червня до районного відділу міліції надійшло звернення одного із жителів села Заруддя Збаразького району про те, що в даному селі із пам»ятного знаку, встановленого на честь Героїв Небесної Сотні викрадено Державний прапор України та червоно-чорний стяг.
Під час виїзду на місце події правоохоронцями встановлено, що даний факт мав місце в ніч з 28.05.2015 на 29.05.2015 року. Зниклі прапори були встановлені одним із активістів села за його власні кошти близько року тому.
Прикро те, що матеріальна вартість прапорів є незначною у порівнянні з втраченим сумлінням та громадською свідомістю осіб, які наважилися на такий ганебний вчинок.
З метою встановлення можливих свідків та очевидців події, міліціонери звертаються до всіх, хто володіє інформацією телефонувати за номерами у м. Збаражі 2-12-45 або 102. Анонімність гарантується”, – повідомили у
Збаразькому РВ УМВС України в Тернопільській області

Світлана Боднар

Журналісти Віталій Портников та Микола Вересень роблять найкращу аналітичну програму тижня

У Тернополі з’явиться пам’ятна дошка Сергію Кузьмінському, який був лідером гурту “Брати Гадюкіни”