Нардеп Головко взявся за прапор

Поділитися

golovkoУ 2009 році, на дострокових виборах до Тернопільської облради партія “Свобода” Олега Тягнибока чого лишень не обіцяла – встановлення чесної влади, вимагати звільнень чиновників, які недбало виконують свої посадові обов’язки, заснувати Знак якості “Чистий продукт з Тернопілля” для промоції екологічно чистої продукції, заснувати обласну біржу аґрарної продукції та сировини, створити обласний сільськогосподарський гуртовий ринок, налагодити прозору систему обліку та контролю за використанням земель, зберегти у комунальній власності та відновити роботу тернопільського аеропорту, впровадити Програму будівництва доріг коштами відрахувань з видобутку щебеню в кар’єрах області, забезпечити область енергією, провести енергетичний аудит області, створити енергокомплекс на базі Малашівського сміттєзаводу і т.д. Проте, за всю каденцію свободівців Олексія Кайди і Василя Хомінця  і навіть лишній рік – так і не спромоглися реалізувати бодай один пункт передвиборчої програми!!! Розуміючи це, свободівці зняли з партійного сайту компрометуючий документ. Проте, ми зберегли передвиборчу програму “Свободи”  і з нею можна ознайомитись тут, як і послухати “зречення Іуди” – губернатора Михайла Сиротюка від своїх передвиборчих обіцянок.

За таку ганебну роботу “Свободи” 26% тернополян вважають “тягнибаксів” гірше підарасів.

Не краща ситуація з головою у його однопартійця Михайла Головка. Спочатку він “забув”, як рятував кошти і чорну бухгалтерію спонсора Партії регіонів, а потім мав нахабство обізвати журналістів “обкуреними”.

Ми вже не згадуємо його блуд про “перейменування бібліотеки”.

10 годин тому Головко взявся перевертати український стяг. Якби ж то він був хоча б фахівцем у цій справі, а так скоро можна очікувати, що й святими іконами може зайнятися…

Міліціонери затримали жителя Тернополя, який на зупинці громадського транспорту побив та пограбував пенсіонера

У Тернополі буде нова картингова траса