У Львові з’явиться зелена зупинка

Поділитися

eSMrGjBABCw

Учасники конкурсу молодіжних проектів “Lviv Young Project” за підтримки мерії Львова розробили проект “зеленої зупинки” у Львові. На її даху висадять рослини-сукуленти і навіть встановлять сонячні батареї. Про це інформує tvoemisto.tv.

48z5ihTflcQ4 червня, відбувся брифінг щодо створення першої в Україні ЕКО Зеленої Зупинки у Львові, на якому запрезентували її проект.

Облаштувати зупинку коштує не дешево – лише покрівля із рослинами обійдеться у майже 40 євро за кв.м., однак і термін її експлуатації вчетверо довший, ніж у звичайної зупинки, розповіла керівник проекту. Для того, аби конструкція могла витримувати навантаження ґрунту та рослин на даху, вона повинна бути виготовлена з особливо міцних матеріалів – навантаження може сягати 100 кг на 1 кв.м. Мінімальну площу зупинки планують у розмірі 15 кв.м.

Висадити на даху зупинки хочуть рослини-сукуленти – тобто ті, що мають тканини для запасу води і не потребують багато догляду. Над проектом наразі працюють п’ятеро людей. Це молодь із освітою в галузі екології, садово-паркового господарства, соціології, економіки та хімії. Долучився до проекту і ландшафтний архітектор.
3EOlxglcfZM

Європейські ігри – пил в очі ЄС від диктаторів

Українська церква та військо на Тернопільщині плідно співпрацюють