babijchuk2Графік консультацій з громадськістю щодо плану об’єднання (формування) територіальних громад Тернопільської області

 Графік розроблено обласною державною адміністрацією відповідно до рішення Тернопільської облради № 1949 від 11 червня 2015 року.

16 червня голова облради Василь Хомінець запропонував додати до переліку міста, села та селища, які пропонують утворити центри територіальних громад на базі їх населених пунктів.

ГРАФІК

консультацій з громадськістю щодо об’єднання територіальних громад Тернопільської області

 

Назва громади

Дата проведення

Час проведення

1.

Мельнице-Подільська громада

17 червня 2015 року

10.00 год.

2.

Борщівська громада

17 червня 2015 року

12.00 год.

3.

Скала-Подільська громада

17 червня 2015 року

14.00 год.

4.

Шумська громада

17 червня 2015 року

10.00 год.

5.

Великодедеркальська громада

17 червня 2015 року

13.00 год.

6.

Кременецька громада

18 червня 2015 року

10.00 год.

7.

Почаївська громада

18 червня 2015 року

13.00 год.

8.

Заліщицька громада

18 червня 2015 року

10.00 год.

9.

Товстенська громада

18 червня 2015 року

13.00 год.

10.

Лановецька громада

19 червня 2015 року

10.00 год.

11.

Вишнівецька громада

19 червня 2015 року

12.00 год.

12.

Збаразька громада

19 червня 2015 року

15.00 год.

13.

Бучацька громада

19 червня 2015 року

10.00 год.

14.

Золотопотіцька громада

19 червня 2015 року

13.00 год.

15.

Зборівська громада

22 червня 2015 року

10.00 год.

16.

Залозецька громада

22 червня 2015 року

13.00 год.

17.

Нагірянська громада

22 червня 2015 року

10.00 год.

18.

Чортківська громада

22 червня 2015 року

12.00 год.

19.

Білобожницька громада

22 червня 2015 року

15.00 год.

20.

Підволочиська громада

23 червня 2015 року

13.00 год.

21.

Скалатська громада

23 червня 2015 року

13.00 год.

22.

Монастириська громада

23 червня 2015 року

10.00 год.

23.

Підгаєцька громада

23 червня 2015 року

13.00 год.

24.

Бережанська громада

24 червня 2015 року

10.00 год.

25.

Козівська громада

24 червня 2015 року

13.00 год.

26.

Гусятинська громада

24 червня 2015 року

10.00 год.

27.

Копичинецька громада

24 червня 2015 року

12.00 год.

28.

Хоростківська громада

24 червня 2015 року

14.00 год.

29.

Гримайлівська громада

24 червня 2015 року

16.00 год.

30.

Золотниківська громада

25 червня 2015 року

10.00 год.

31.

Теребовлянська громада

25 червня 2015 року

13.00 год.

32.

Микулинецька громада

25 червня 2015 року

15.00 год.

33.

Байковецька громада

25 червня 2015 року

10.00 год.

34.

Великобірківська громада

25 червня 2015 року

12.00 год.

35.

Великогаївська громада

25 червня 2015 року

14.00 год.

36.

Мишковицька громада

25 червня 2015 року

16.00 год.

37.

Тернопільська громада

26 червня 2015 року

10.00 год.

Примітка: місце проведення – зал засідань районної ради, будинок культури (клуб) центру новоутвореної територіальної громади.

 

Тимчасово виконувач обов’язків

заступника голови обласної

державної адміністрації                                                           І.Г.БАБІЙЧУК

Напишіть відгук