111

pYAHBiQ5rvcУ ході досудового розслідування кримінального провадження, дії працівника прокуратури району перекваліфіковано на більш тяжкий склад злочину – за ч.2 ст.286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило смерть потерпілого).

Санкція інкримінованого йому злочину передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
Як уже повідомляла прес-служба прокуратури області, слідчим відділом прокуратури області розслідується кримінальне провадження за фактом вчинення ДТП заступником Кременецького району, яке трапилося 7 липня 2015 року у місті Кременці.
На даний час працівник прокуратури перебуває на стаціонарному лікуванні у лікувальному закладі. Після виходу з лікарняного, його буде звільнено з органів прокуратури області.
Слідчим відділом прокуратури області проводяться необхідні слідчі для повного та всебічного розслідування кримінального провадженні.
Досудове розслідування кримінального провадження здійснюється об’єктивно та неупереджено. За його результатами винну особу буде притягнуто до передбаченої законом кримінальної відповідальності та обрано запобіжний захід.
Хід розслідування кримінального провадження перебуває на контролі прокурора області.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.