111

21_09_12_005Один з ключових виробників тканини для нових польових одностроїв Збройних сил України — прядильно-ткацька фабрика «Текстерно» — потребує близько 100 робітників. Для більшості вакансій не обов’язковий досвід роботи, достатньо середньої освіти. На підприємстві навчають новим спеціальностям. Період навчання оплачується за мінімальним тарифом.
Довідки за телефонами: (035) 227 64 20 — відділ кадрів, (035) 252 58 86 — приймальня «Текстерно».

1. Помічник майстра лінії “кіпа-стрічка” — Профогляд, поточний ремонт обладнання, перезаправлення обладнання, контроль за роботою і якістю.
2. Транспортувальник стрічки — Транспортування повних тазів до машин (та порожніх), контроль їх справності.
3. Транспортувальник пряжі — Своєчасне транспортування пряжі в ткацьке виробництво, контроль справності тягача.
4. Оператор лінії “кіпа-стрічка” — Обслуговування стрічкового обладнання, контроль якості стрічки.
5. Оператор АРО — Контроль роботи і обслуговування пресів, фільтрів, вентиляційних установок.
6. Помічник майстра підготовчого цеху — Перевірка і наладка технологічного устаткування, змащування механізмів, контроль якості по переходах.
7. Оператор шліхтувального устаткування — Обслуговування шліхтувального обладнання, контроль технологічного процесу.
8. Оператор снувального устаткування — Обслуговування снувального устаткування, контроль якості намотування снувального вала, виявлення недоліків в роботі машини.
9. Оператор вузлов’язальної машини — Підготовка до роботи вузлов’язальної машини, прив’язування ниток основ, облік прив’язаних основ.
10. Оператор пробирального устаткування — Підготовка пристрою до роботи, пробирання і прив’язування ламеней, реміз і берд з основою, контроль якості виконаних робіт.
11. Оператор мотального устаткування — Обслуговування мотальних машин, чистка, огляд.
12. Транспортувальник — Транспортування пряжі по цеху і в ткацький цех, контроль справності тягача.
13. Помічник майстра КПД — Обслуговування, ремонт, огляд обладнання КПД, контроль роботи обладнання, змащування устаткування.
14. Помічник майстра ткацького цеху — Профогляд, ремонт ткацьких верстатів, облік простоїв та їх причин, контроль якості випущеної продукції та дотримання правил техніки безпеки.
15. Ткаля — Обслуговування і чистка ткацьких верстатів, облік виробленої тканини, контроль її якості.
16. Слюсар-ремонтник — Ремонт ткацьких верстатів, заправка, перезаправка, змащування механізмів, деталей.
17. Оператор стригального устаткування — Стриження тканин на стригальній машині, зшивання тканини, чистка машини.
18. Накатник — Виявлення несортної продукції, зшивання тканини, облік тканини.
19. Транспортувальник зі зривом сировини — Огляд тягача на справність, зривання рулонів у ткацькому цеху, транспортування їх в КПД і викладення, відповідно до артикула.
20. Контролер якості — Перегін тканини для розбракування, маркування і сортування тканини, чистка машини.
21. Електромонтер — Обслуговування, ремонт електричного устаткування, профогляд.
22. Токар — Токарна обробка деталей, валів, гвинтів, нарізка різьб, доведення і полірування.
23. Слюсар-ремонтник — Перевірка на справність і ремонт устаткування, регулювання прядильного, мотального, снувального, шліхтувального устаткування, ткацьких верстатів, поточних ліній КПД, технічний контроль в процесі роботи.
24. Слюсар-ремонтник з ремонтом і обслуговуванням систем вентиляцій і кондиціонування. – Виконання ремонтів для забезпечення нормальної роботи систем вентиляцій, кондиціонування, дозволоження, водопроводів, паропроводів, опалення.
25. Слюсар аварійно-відновлювальних робіт — Перевірка на справність роботи опалення, подачі пару, стистеного повітря, водопостачання та водовідведення, виявлення аварій та вчасна їх ліквідація.
26. Контролер якості лабораторії — Контроль ходу технологічного процесу, якості поступаючої та випущеної продукції, температурного та вологісного режимів.
27. Електрогазозварювальник — Ручна, дугова, газова зварка деталей, вузлів, конструкцій і трубопроводів, автоматична і механізована зварка і ручне електродугове повітряне стругання в різних положеннях, направка тріщин і раковин, термообробка і читання креслень.
28. Швачка — Пошиття постільних комплектів, спецодягу.

Волонтер

«Волонтер» прагне донести цінну інформацію до якомога більшої аудиторії українців, у тому числі й поза інтернетом. Видання розповсюджується безкоштовно, не містить реклами, не є партійним проектом, друкується на пожертви Громадян. 2-ге число «Волонтера» вийшло обсягом 16 сторінок, тиражем 11 тисяч, формат: А3. Загальний наклад «Волонтера» і його предтечі, газети «ПроМайдан», — 91 тисяча примірників. Замовити видання можна за ел.адресою: volonterist@gmail.com
Переказати кошти на друк альманаху «Волонтер» можна за цими банківськими координатами: 5168 7572 8965 5179 (ПриватКартка)
*Електронна версія другого випуску «Волонтера»: http://bit.ly/1bK6vAZ
(карта поширення «Волонтера» №2: http://bit.ly/1cRIkRj; тираж: 11 тисяч примірників).
*Електронна версія першого випуску: http://bit.ly/1Nc5gIk
(карта поширення «Волонтера» №1: http://bit.ly/1B9hOyI; тираж: 50 тисяч).
*Сторінка «Волонтера» у фейсбуці: www.facebook.com/volonterist

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.