У Тернополі лікують саджанці дерев від бурої плямистості

Поділитися

briotti-2Саджанці каштанів «Бріотті» в Тернополі лікують від бурої плямистості. Місцеві комунальники кажуть, що ця хвороба не є такою страшною, як каштанова мінуюча міль і тому сильної шкоди завдати деревам не може. Захворіли на плямистість не тільки молоді саджанці, але й безліч дорослих дерев у місті.

– Ми відправляли кілька листків з дерев у львівську лабораторію для того, щоб уточнити на що саме хворіють дерева, оскільки видів бурої плямистості є дуже багато. Зараз нам відомо, який це саме вид і будемо приступати до лікування. Скажу, що не тільки у Тернополі з’явились такі проблеми, а й у Львові та Івано-Франківську. Швидше за все, хвороба поширилась через зміни клімату, – розповів заступник начальника управління ЖКГ Олег Соколовський.

За словами Олега Соколовського, усі саджанці каштанів “Бріотті”, які посадили навесні в Тернополі, прижилися і на початку літа можна було побачити, як каштани цвіли рожевим цвітом. Це означає, що за пів року вони адаптувалися і їх влаштовує клімат та місце, на якому вони ростуть.

Прядильно-ткацька фабрика «Текстерно» потребує близько 100 робітників

Як фальсифікували вибори у Чернігові (відео)