111

DSC_0127_новый размерПовідомляємо усім нашим читачам та прихильникам що транспорт «фура»  з екіпажем у складі Віктора Попіля і Сергія Чабана, пізно під кінець дня 11-го липня 2015 року прибула на нашу базу в зоні «АТО». Сьогодні буде вдбуватись розвантаження нашого транспорту вагою у тридцять тонн.

Координатор волонтерської групи громадської організації “Схід та Захід єдині” на Тернопільщині і в Західному регіоні України, Василь Конько також знаходиться на базі групи поблизу театру бойових дій (ТВД), разом з координатором волонтерської групи громадської організації “Схід та Захід єдині” на Донбасі і в зоні “АТО”, Едуардом Хатмулліним вони розплановують напрямки усіх маршів що відбудуться на наступному тижні по передовим позиціям і опорним пунктам наших військ в зоні протистояння російско-української війни 2014-2015 років на Донбасі.

Нагадаю що у літньому рейді з нумерацією три є такий перелік вантажу що прибув на Схід України: харчі (м’ясо тушковане, крупи, борошно 4 тонни, цукор і ін.), домашні закрутки, військове взуття тактичне, форма військова літня, маскувальні сітки, військове спорядження, шанцевий інструмент, металічні заготовки для душових, скоби на бліндажі, вода мінеральна 17 тонн, прибори оптичні нічні і багато чого іншого.

Допоки очікувалось прибуття транспорту «фури» третьго рейду з Тернопілля, представники українських підрозділів прибували на нашу базу і отримували волонтерську допомогу, адже постійний рух рейдів дав нам можливість зробити тактично-оперативний запас вантажів що потрібен для підтримки боєготовності наших частин. Така методика роботи є раціональною та виправданою вона результат колосального військового досвіду Едуарда Хатмулліна та Василя Конька. Згодом чекайте репортажів з розвантаження і маршів по передовій.

Для усіх тих хто хоче допомогти волонтерській групі «Схід та Захід єдині» подаю наші реквізити для перерахунку коштів: громадська організація “СХІД ТА ЗАХІД ЄДИНІ” .47100 Тернопільська обл. м.Шумськ вул. Волинська 4
р/р 26001070100010,МФО 300142,код ЕДРПОУ 39783360,ПАТ “Укрінбанк”.
Детальніше про рейди, і допомогу частинам читайте на нашій сторінці  https://www.facebook.com/profile.php?id=100009348268812 і у інших українських ЗМІ.

Ігор Крочак, прес-секретар і координатор волонтерської групи, громадської організації “Схід та Захід єдині” із співпраці з засобами масової інформації.

Фото Едуарда Хатмулліна

DSC_0135_новый размер DSC_0125_новый размер DSC_0123_новый размер DSC_0122_новый размер DSC_0119_новый размер DSC_0118_новый размер DSC_0117_новый размер DSC_0116_новый размер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.