111

11701164_10204857640546858_5852929875722282889_nЛюди з інших областей, заколібали ви, з своїми постами коротко про Мукачево..Та нічорта коротко і довго ви написати не можете , бо поняття не маєте, що в нас в Закарпатті відбувається ще з 90-х років, хто в нас “держить” область, і хто кого спонсорує. Перестаньте бути великими знатоками і розсуждати хто в чому винний, а хто нє. Відкрию секрет: два депутата рішали стосунки руками невинних пацанів. Всьо. Ні Аваков, ні міліція, ні прості хлопці з ПС – тут непричому. Всьо рішає бабло, яке отримали “верхушки” формувань, задіяних в сьогоднішній ситуації. Картина маслом зроблена. Пацани вбиті і ранені. Захарченко ще місяць тому говорив про те, що в Мукачеві можуть захотіти ЗНР – чи вам пам’ять відшибло? А в Широкіно нашим дали наказ відступати.
Перестаньте умнічати і в пусту мітингувати з криками “всіхзняти”. Мозги собі зніміть десь в аренду хоч на пару годин і погортайте сторінки історії на пару років назад, щоб дізнатись хто такий Балога і Блюк.
Чи очевидці дибіли і могли не помітити “100 тітушок” на вулиці в Мукачеві? Чи може совпадение, шо відео Стойки(бивший мент уволений за контрабанду) знімав Балога? А якшо керівники ПС святі – то якого хрена поїхали на переговори про контрабас, озброєні до зубів, а не послали Блюка зразу нахер? Вони і по телефону могли сказати, що і надалі не будуть пускати контрабас, а не їхати на переговори. Правильно. Ви ж, знатоки великі, не знаєте хто в нас всю контрабанду під себе загребсти хоче, а Блюк – просто попався в удачний момент і ідеально підійшов для вилиття всього лайна на нього, як бивший регіонал. Мені жалко тільки хлопців, простих правосеків, які зараз в лісі поранені і, повторюсь, надіюсь усвідомлюють, як їх жостко підставили і використали хуже г@на. Жалко міліціонерів, які виконували свій обов’язок по забезпеченню безпеки мирного населення і були поранені. І да блядь! Все правильно зробили! Ібо нефіг в мирному місті стріляти буть ти доброволець чи буть хоть Ісус Христос. Міліцію з простими хлопцями ПС зіштовхнули лбами. Не знаю ще якого фіга, але якась задача цьому є. І з голови не виходить також те, як за лічені години по всім містам зібралось стільки народу. І все через оголошення в інеті. Зняти Авакова бо міліція виконує свій обов’язок? Ну-ну. Тільки чомусь Закарпатський ПС ніоднин Закарпатець підтримати не вийшов. Але! Якшо хлопці осознають і визнають, що їхня місцева “верхушка” їх використала – я їх підтримаю. Тому, звертаюсь до людей, які “не в темі” Закарпатських двіжух а дохрена умнічають: перестаньте розводити паніку на НАШУ область, закликати до повстань і зіштовхувати лбами закарпатців. Ми всі собі свої – тому наша область найкраща! Чого? Бо даже під час Майдану наші міліоценери єдині, хто й пальцем нас не тронув!!! Тому перестаньте розводити срач між міліціонерами і простими хлопцями з ПС, яких тупо використала їхня верхушка. У мене все.

п.с.: вобще я надіюсь, що головні винуватці сьогоднішнього “свята” всьотаки поділять свій контрабас і ми далі будемо жити мирно, дружно і разом – як і до цього. Бо як би ми не срались, бились і тд – свій за свого завжди горою. Тому не лізьте зі своїми порадами і міркуваннями, які переважно ви вичитали в ЗМІ. Їй Богу смішно читати, як чувак з Волосянки Донецької області закликає Закарпатців “повстати проти Балоги, бо він бувший регіонал. Ой ізвІніте, папутал фамілії патамушта в газета не так напІсалі, паетаму я предлагаю вам пАвстать протІв Блюка, патамушта он парашенкавской. Ой ізвініте апять папутал” – десь так то виглядає.

Татьяна Дюрдь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.