111

Про те, що нардеп Роман Заставний із Народного фронту є непослідовним політиком, а “коритним” – знають усі. У часи Помаранчевої революції він, нікому невідомий керівник птахофабрики, “зробив ставку” на Віктора Януковича. А вже у 2006 році, завдяки бренду “Нашої України”, який купив через Степана Барну, стає міським головою Тернополя. За кілька років Ющенко “посипався” остаточно” і Заставний “примазався” із барнами, юриками і т.п. діячами до партії “За Україну!” В’ячеслава Кириленка. Оцінивши безперспективність політичного проекту, Заставний йде під дах Арсенія Яценюка і “Фронту змін”. Коли ж партія Яценюка об’єдналася з “Батьківщиною” Юлії Тимошенко, то Заставного і гоп-компанію просто не прийняли тернопільські партійці. Обіцяючи загітувати на злиття 2 тисячі членів “Фронту змін”, Роман Йосипович привів аж 8 осіб. Половину з них тут же забракували.

ЩЕ ОДИН ПОЛІТИЧНИЙ ПРОЕКТ, ЯКИЙ ЗРАДИВ НАРДЕП

ЩЕ ОДИН ПОЛІТИЧНИЙ ПРОЕКТ, ЯКИЙ ЗРАДИВ НАРДЕП

Нині Роман Заставний керує у Тернополі і “Народним фронтом”, і “Блоком Петра Порошенка” (через своїх ставлеників Степана Барну і Тараса Юрика), і ще навіть підгодовує Народну Самооборону Майдану.

Звісно, як каже мудрість, не змінює свою позицію тільки дурень, але ж такою швидкістю, як це робить Роман Заставний це характерно флюгерам і перекотиполю.

15 липня Роман Заставний брав участь в одному з національних ефірів. Тема була примітивна – “політична реклама”. І протягом 5 хвилин глядачі мали змогу побачити сутність єства цього горе-політика.

Дивіться самі і робіть висновки. Скоро вибори.

1410534888_Zastavnyj

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.