Про те, що нардеп Роман Заставний із Народного фронту є непослідовним політиком, а «коритним» — знають усі. У часи Помаранчевої революції він, нікому невідомий керівник птахофабрики, «зробив ставку» на Віктора Януковича. А вже у 2006 році, завдяки бренду «Нашої України», який купив через Степана Барну, стає міським головою Тернополя. За кілька років Ющенко «посипався» остаточно» і Заставний «примазався» із барнами, юриками і т.п. діячами до партії «За Україну!» В’ячеслава Кириленка. Оцінивши безперспективність політичного проекту, Заставний йде під дах Арсенія Яценюка і «Фронту змін». Коли ж партія Яценюка об’єдналася з «Батьківщиною» Юлії Тимошенко, то Заставного і гоп-компанію просто не прийняли тернопільські партійці. Обіцяючи загітувати на злиття 2 тисячі членів «Фронту змін», Роман Йосипович привів аж 8 осіб. Половину з них тут же забракували.

ЩЕ ОДИН ПОЛІТИЧНИЙ ПРОЕКТ, ЯКИЙ ЗРАДИВ НАРДЕП

ЩЕ ОДИН ПОЛІТИЧНИЙ ПРОЕКТ, ЯКИЙ ЗРАДИВ НАРДЕП

Нині Роман Заставний керує у Тернополі і «Народним фронтом», і «Блоком Петра Порошенка» (через своїх ставлеників Степана Барну і Тараса Юрика), і ще навіть підгодовує Народну Самооборону Майдану.

Звісно, як каже мудрість, не змінює свою позицію тільки дурень, але ж такою швидкістю, як це робить Роман Заставний це характерно флюгерам і перекотиполю.

15 липня Роман Заставний брав участь в одному з національних ефірів. Тема була примітивна — «політична реклама». І протягом 5 хвилин глядачі мали змогу побачити сутність єства цього горе-політика.

Дивіться самі і робіть висновки. Скоро вибори.

1410534888_Zastavnyj

Добавить комментарий